هزینه جراحی خارپاشنه احسان حدادی در آلمان چند هزار یورو است؟

به گزارش فرم نو فدراسیون پزشكی ورزشی در حالی با جراحی خارپاشنه احسان حدادی در خارج از كشور موافقت كرده كه برای انجام این كار بین ۸ تا ۹ هزار یورو برآورد قیمت شده است.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، احسان حدادی با موافقت و مسئولیت فدراسیون پزشکی ورزشی به آلمان اعزام می شود تا خارپاشنه چپ خویش را جراحی کند؛ عملی که در ایران هم انجام آن امکان پذیر است اما با درخواست خود حدادی و موافقت فدراسیون پزشکی ورزشی در آلمان صورت خواهد گرفت.
فدراسیون پزشکی ورزشی در واقع هزینه های اعزام و جراحی احسان حدادی را متقبل شده است. این هزینه حدود ۸ تا ۹ هزار یورو برآورد شده است.
محمداسد مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در گفتگو با خبرنگار مهر در این حوزه اظهار داشت: رقم دقیق معلوم نیست اما با عنایت به قیمت یورو و هزینه های لازم برای اعزام و انجام جراحی، پیشبینی شده که معادل ۸ تا ۹ هزار یورو برای عمل حدادی لازم باشد.
قرار است این هزینه توسط فدراسیون پزشکی ورزشی در اختیار فدراسیون دوومیدانی قرار داده شود تا مقدمات اعزام فراهم گردد.
احسان حدادی یکی از المپین های ایران برای المپیک توکیو است. وی در لیگ جهانی ۲۰۱۹ الماس (قطر) در ماده پرتاب دیسک صاحب سهمیه المپیک شد. حدادی نایب قهرمانی المپیک لندن را هم در کارنامه دارد اما در المپیک ریو کاری از پیش نبرد.

منبع: