ركورددار پرتاب چكش زنان: با وجود پیشرفت در تمریناتم، قرنطینه شده ام

به گزارش فرم نو ركورددار پرتاب چكش زنان ایران اظهار داشت: به سبب شیوع ویروس كرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو كنم و با وجود پیشرفتی كه داشتم به خانه برگردم تا خودرا قرنطینه كنم.

ریحانه آرانی، رکورددار پرتاب چکش ایران در گفت و گو با ایسنا به وضعیت پیگیری تمرینات خود در ایام شیوع ویروس کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: در حال تمرین در ارومیه بودم اما به سبب شیوع ویروس کرونا مجبور شدم به تهران برگردم و در کنار خانواده باشم. اهتمام می کنم حالا با تمرینات هوازی بدن خودرا آماده نگه دارم.

او در مورد روند تمرینات خود پیش از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: تمریناتم را زیر نظر آقای کاوه موسوی آغاز نموده بودم و روند خوبی داشتم. رکوردهای خوبی ثبت کردم و در کل راضی بودم اما به سبب شیوع ویروس کرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو کنم و با وجود پیشرفتی که داشتم به خانه برگردم و خودرا قرنطینه کنم تا زنجیره ویروس قطع شود.

رکورددار پرتاب چکش ایران در مورد برنامه های خود در سال جدید اظهار داشت: برنامه داشتم که در مسابقات آسیایی شرکت کنم اما تمام رویدادهای ورزشی لغو شده و حتی برنامه های داخلی هم چیده نشده است. فکر می کنم مسابقات آسیایی امسال برگزار نشود و باید تمرکز خودرا بر مسابقات سال آینده بگذارم.

او به هدف خود در دوومیدانی اشاره و بیان کرد: اگرچه رکورددار بزرگسالان ایران هستم اما خودم را محدود به ایران نمی کنم و نمی خواهم که فقط رکورددار باشم بلکه به دنبال درخشش و افتخارآفرینی در مسابقات جهانی و المپیک هستم.

آرانی در مورد حمایت های فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون در زمان لازم به من کمک کرده و پیش از مسابقات برای مان اردو در نظر گرفته است. اردوهایی که پیش از مسابقات در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب و با حضور ماساژور برگزار می شد خیلی کمک کرد و نتایج خوبی به دست آوردیم.

منبع: