تقدیم مدال قایقرانی به مردم ایران

به گزارش فرم نو، دو ملی پوش کانوی ایران اعلام نمودند که مدال های خود در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو را به مردم ایران تقدیم می کنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از هانگژو، در ادامه رقابت های فینال آب های آرام بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، عادل مجللی و کیا اسکندانی در آخرین رقابت نمایندگان ایران در روز نخست فینال های مسابقات آب های آرام بازی های آسیایی در کانوی دونفره ۵۰۰ متر مردان، با زمان ۱: ۵۷.۸۸۲ دقیقه سوم شدند و مدال برنز این رقابت ها را به دست آوردند.

عادل مجللی در ارتباط با کسب این مدال توضیح داد: مسابقات سختی بود، این ماده رشته المپیکی است و در همین ماده در مسابقات قهرمانی جهان آلمان شرکت کردیم که نقاط ضعفی داشتیم و روی آنها کار کردیم. سختی زیادی کشیدیم چون مدت ها دور از خانواده بودیم.

او افزود: مربی و فدراسیون زحمت کشیدند و دست همگی درد نکند، ما تلاش خودمان را کردیم و در دور مقدماتی هم قایق چهارم بودیم. فشار زیادی را تحمل کردیم. با تمرکز، صحبت هایی که مابین ما دو نفر انجام شد و اعتمادی که به هم داشتیم، در نهایت توانستیم به این مدال برسیم. این مدال را در درجه اول به مردم ایران و در وهله ددوم به فدراسیون قایقرانی تقدیم می کنم.

مجللی در پاسخ به این سؤال که آیا زوج ترکیب قایق دونفره را ترک نمی کند؟ خاطرنشان کرد: از اینجا به بعد فدراسیون برنامه خوبی برای کسب سهمیه المپیک توسط ما دارد. اعتمادی که فدراسیون به من و هم تیمی ام کرد، سبب این مدال شد. امیدوارم در ادامه راه هم با یکدیگر نتایج خوبی را کسب نماییم، هرچند که کیا چهار سالی دور بود و باردیگر آغاز کرده است.

کیا اسکندانی هم در رابطه با این مسابقات اظهار نمود: رقیبان ما از ازبکستان، قزاقستان و ژاپن بودند که همه آنها عنوان دار هستند. ازبکستان طلای زیر ۲۰ سال جهان را دارد، ژاپن سهمیه المپیک گرفته و قزاق ها هم در جهانی سهمیه گرفته اند. رقابت سختی بود ولی اعتماد به هم حرف اول را می زند.

او اضافه کرد: با هر کم و کاستی بود توانستیم به مدال برسیم. فدراسیون هم با وجود این که از بیرون کمک زیادی نداشت حمایت کاملی از ما کرد. من هم این مدال را به مردم، خانواده ام و هر کسی که در این راه به من کمک کرد تقدیم می کنم.

منبع: