قربانی در حضور وزیر ورزش: برخی خط های تیراندازان مشکل دارد

به گزارش فرم نو، رییس فدراسیون تیراندازی از مشکلاتی که برای ملی پوشان و ورزشکاران این رشته وجود دارد آگاهی داد و اظهار داشت: برخی خط های تیراندازان مشکل دارد و میدان اهداف پروازی تعطیل شده است.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، مرتضی قربانی در مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات جهانی تیراندازی در مصر و بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم های ملی تیراندازی، گفت: در طول ۶۵ سال تیراندازی فقط یک مدال المپیک کسب کرده که در المپیک توکیو توسط فروغی با رنگ طلا کسب شده است همه جوانان ما در شهرستان ها می توانند مانند فروغی افتخار آفرینی کنند.
وی افزود: زمانی که آمدم مشکلات در این فدراسیون زیاد بود. ۳۵ میلیارد بدهی وجود داشت ولی به این مسائل توجه نکردم. بعد از آن که مدت ها اهداف پروازی تعطیل و تفنگ و تپانچه راکد بود، کارها را به خوبی پیش بردیم.
وی در ادامه اضافه کرد: یک سری کار اساسی هست که باید صورت گیرد. تعدادی از خط های تیراندازی مشکل دارد که باید بر طرف شود. یک میدان اهداف پروازی هم تعطیل شده است. دور از شان ورزش است که اینطور باشد.
رئیس فدراسیون تیراندازی اشاره کرد: ۳۵ سفر استانی داشتم. در کردستان ۵۰ قبضه اسلحه هوماک و ۵ میلیارد تومان اعتبار از استانداری برای هیات استان گرفتم. سفرهای استانی ما صوری نبوده و کارها را پیگیری کردیم.
وی در آخر اظهار داشت: بیش از ۵ هزار نفر در سه رده سنی و در سه اسلحه در مسابقات مختلف ما شرکت کردند و بیش از ۴ هزار نفر در سراسر کشور فعال شده اند. تصمیم گیری انفرادی را کنار گذاشتیم و خرد جمعی را به کار بستیم و کمیته فنی در همه رشته ها فعال گردیده است.
رئیس فدراسیون تیراندازی در آخر اظهار داشت: ۲۵ میلیارد تومان با امروز در فدراسیون هزینه کرده ایم. امروز را شما دعوت نکرده ایم که فقط مطالبه نماییم و شرایط را می دانیم. تیراندازان ما بسیار با اخلاق هستند و من فرماده گردان های زیادی در جنگ بودم اما امروز افتخار می کنم که نوکر این تیراندازان هستم.

منبع: