قدردانی اعضای منتخب کمیته ملی المپیک از جامعه ورزش و اعضای مجمع

فرم نو: اعضای منتخب پنجاه و یکمین مجمع عمومی (انتخاباتی) کمیته ملی المپیک شامل رئیس، نواب رییس و اعضای هیات اجرائی در قدردانی از اعضای مجمع کمیته و جامعه فرهیخته ورزش کشور بیانیه صادر کردند.

به گزارش فرم نو به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، اعضای منتخب پنجاهمین یکمین مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته ملی المپیک طی اطلاعیه ای ضمن قدردانی از کوشش های جامعه بزرگ ورزش کشور در به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان در عرصه بین المللی، از اعضای مجمع کمیته و جامعه فرهیخته ورزش کشور تقدیر و تشکر کردند.
در متن بیانیه فوق آمده است:
محضر اعضای محترم مجمع کمیته ملی المپیک
و جامعه بزرگ ورزش کشور

سلام علیکم ؛
اینک که به لطف پروردگار متعال و با نظر اعضای محترم مجمع، مسئولیت سنگین و امانت سترگ کمیته ملی المپیک به عهده اعضای منتخب گذارده شده است، ضمن سپاس از اعتماد شما عزیزان و تقدیر از زحمات ارکان دوره گذشته کمیته ملی المپیک؛ همکاران معزز، ریاست محترم، جناب آقای دکتر صالحی امیری، دبیر کل، نواب رئیس و اعضای هیات اجرائی، مراتب خضوع و قدردانی خودرا نسبت به اظهار لطف یکایک سروران ارجمند جامعه ورزش و اصحاب رسانه تقدیم می نماییم.
امید است در سایه توجهات خاص حضرت ولیعصر ( عج ) و با دعای خیر شما عزیزان در دوره جدید نیز، قدمهای مؤثری در پیشبرد اهداف کمیته ملی المپیک برداشته شود.
محمود خسروی وفا – رئیس
غلامرضا نوروزی – نائب رئیس
مهین فرهادی زاد – نائب رئیس
محمدرضا داورزنی – عضو
غلامرضا شعبانی بهار – عضو
مهرداد علیقارداشی – عضو
علیرضا سهرابیان – عضو
مهدی گودرزی – عضو
علیرضا پاکدل – عضو
حمید عزیزی – عضو
بهداد سلیمی – عضو

منبع: