دیلی میل فاش كرد: هزینه نجومی ویلاهای قطری برای جام جهانی ۲۰۲۲

فرم نو: دیلی میل فاش کرد که اجازه ویلاهای قطری برای جام جهانی بسیار گزاف بوده و بازیکنان درحال بررسی مکان های دیگر برای اقامت در طول جام جهانی هستند.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، ستاره های فوتبال جهان برای تامین محل اقامت خانواده های خود در جام جهانی با مشکل بزرگی روبرو هستند و باید مبلغ گزاف ۳۰۰ هزار پوند هزینه کنند. اقامتگاه های اجاره ای در قطر بسیار محدود است و باتوجه به نزدیک شدن به جام جهانی، نرخها به شدت درحال افزایش است چون مالکان می کوشند از مسابقات نهایت استفاده را ببرند و درآمدزایی کنند.
در نتیجه بازیکنان برای حضور خانواده های شان در جام جهانی باید رقم گزافی پرداخت کنند.
در یکی از بروشور املاک که توسط دیلی میل دیده شده و به خانواده یک بازیکن برجسته بین المللی رسیده است، یک ویلای شش خوابه در یکی از منحصر به فردترین مناطق قطر پیشنهاد شده است. اقامتگاه مجلل دسترسی مستقیم به دریا را برای میهمانان فراهم می آورد و برای جام جهانی اجاره داده می شود. این ملک دارای استخر خصوصی است کاملا مبله بوده و فاصله کمی با رستوران ها، فروشگاه ها و امکانات تفریحی دارد.
با این وجود، هیچ قیمت پیشنهادی در دفترچه وجود ندارد و به افراد علاقمند سفارش می شود برای تعیین هزینه مستقیماً با مالک تماس بگیرند.
فوتبالیست مورد نظر (که نامش فاش نمی شود) پس از سوال درباره ی قیمت، از گرانی بسیار زیاد آن متحیر شد اما به هر حال ویلا را رد نکرد تا اطمینان حاصل شود که خانواده اش جایی برای اقامت در هیاهوی زمان برگزاری جام جهانی داشته باشند.
خانواده ها همین طور درحال بررسی گزینه اقامت در دبی و پرواز برای مسابقات هستند.
پروازهای شاتل منظم و نسبتاً مقرون به صرفه به دوحه پایتخت قطر از کشورهای همسایه نظیر امارات متحده عربی به انجام می رسد.