محرومیت سه جلسه ای برای مهاجم گران قیمت لیورپول

به گزارش فرم نو، مهاجم اروگوئه ای لیورپول به خاطر خطای شدید در دیدار برابر کریستال پالاس سه جلسه از همراهی تیمش محروم شد تا بازی حساس برابر منچستر یونایتد را در هفته سوم از دست دهد.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، لیورپول در آخرین بازی هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف کریستال پالاس رفت. این بازی که در آنفیلد برگزار شد برنده نداشت و با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
داروین نونیز، مهاجم اروگوئه ای جدید لیورپول که در تابستان سالجاری با رقمی بسیار بالا به این تیم پیوست به خاطر خطای شدید روی بازیکن کریستال پالاس با کارت قرمز مستقیم داور مواجه و از بازی اخراج شد.
به خاطر خطای شدید و عمدی نونیز این بازیکن با محرومیت سه جلسه ای مواجه خواهد شد و بدین سان او سه بازی بعدی تیمش همچون بازی حساس برابر منچستر یونایتد را در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر از دست خواهد داد.
لیورپول در دیدار برابر کریستال پالاس در دقیقه 32 دروازه خویش را بازشده دید و نیمه نخست را با شکست به رختکن رفت. در نیمه دوم نونیز در دقیقه 57 کارت قرمز دریافت کرد و شرایط را برای تیم کلوپ خیلی سخت کرد. البته دیاز 4 دقیقه بعد گل تساوی را به ثمر رساند اما در نهایت لیورپول نتوانست در این بازی به پیروزی برسد و دو امتیاز پرارزش دیگر را از دست داد.
شاگردان کلوپ در دیدارهای بعدی خود در لیگ جزیره به مصاف منچستر یونایتد، بورنموث و نیوکاسل خواهند رفت و نونیز در این سه بازی نمی تواند برای تیمش به میدان رود.
لیورپول فصل جدید رقابت های لیگ جزیره را ناامید کننده شروع کرده است و در هر دو دیدار خود به تساوی دست پیدا کرده است تا شرایط برای کلوپ و شاگردانش در همین ابتدای فصل بحرانی شود، آن هم در شرایطی که منچستر سیتی مدافع عنوان قهرمانی در هر دو بازی خود به پیروزی دست پیدا کرده است.

منبع: