واکنش ژاوی به بازگشت مسی

سرمربی بارسلونا به بازگشت مسی به این تیم واکنش نشان داد و آنرا در وضعیت فعلی غیرممکن دانست.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از اسپورت، لیونل مسی پس از دو دهه حضور در بارسلونا مجبور به جدایی از این تیم شد.

مسی به خاطر مشکلات مالی که بارسلونا داشت، تصمیم به جدایی گرفت و راهی پاری سن ژرمن شد.

طبق اعلام روزنامه اسپورت ژاوی علاقه بسیار زیادی به مسی دارد و از خوان لاپورتا خواست که پس از اختتام قرارداد این بازیکن با پاری سن ژرمن این بازیکن بزرگ را به نوکمپ برگرداند.

ژاوی به این مساله واکنش نشان داد. او اظهار داشت: در وضعیت فعلی صحبت از بازگشت مسی هیچ مدلول ندارد. مسی با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و به همین خاطر بازگشت او به بارسلونا در وضعیت فعلی غیر امکان دارد. باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

او افزود: خوان لاپورتا رییس باشگاه قبل از این اظهار داشت که امیدوار است جدایی مسی از بارسلونا همیشگی نباشد.

گزارش ها حاکی از این است که باشگاه بارسلونا می خواهد که مسی را پس از اختتام قراردادش به تیم برگرداند.

مسی تا سال ۲۰۲۳ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. این ستاره آرژانتینی فصل خوبی را با تیم فرانسوی پشت سرنگذاشت و انتقادهای زیادی از او شد.

پاری سن ژرمن در فصلی که گذشت قهرمانی در لیگ فرانسه را به دست آورد اما شکست عجیب برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا موجب شد تا انتقادهای زیادی از ستاره این تیم همچون مسی و نیمار شود.

ماندن مسی در پاری سن ژرمن بستگی به عملکرد وی در فصل پیش رو دارد. اگر او نتواند زمینه قهرمانی تیم را در لیگ قهرمانان اروپا مهیا کند، به احتمال خیلی زیاد از تیم جدا خواهد شد و در این حالت بحث بازگشت او به آبی اناری ها با جدیت مطرح خواهد شد.