اظهار تعجب ناگلزمن از بارسلونا

فرم نو: سرمربی بایرن مونیخ از فعالیت بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تابستانی اظهار تعجب کرد. برای او این سوال وجود دارد که چگونه باشگاهی که با بحران مالی مواجه می باشد هر بازیکنی را که دوست داشته باشد جذب می کند.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا وبه نقل از دیلی میل، بارسلونا به خاطر بحران مالی مجبور شد که فوق ستاره خود لیونل مسی را به پاری سن ژرمن بفروشد.

آبی اناری ها بدون کسب جام و حتی فروش بازیکنان جوان و ستاره های خود از بحران مالی نجات پیدا کرده اند و فعالیت تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی به خوبی چنین چیزی را نشان داده است.

بارسلونا برای جذب رافینیا برزیلی ۶۰ میلیون یورو هزینه کرد و مهم تر این که حاضر شد که لواندوفسکی ۳۳ ساله را با ۵۰ میلیون یورو بخرد.

فعالیت آبی اناری ها در فصل نقل و انتقالات تابستانی با آن که از بحران مالی این تیم سخن به میان آمد موجب تعجب سرمربی بایرن مونیخ شده است.

ناگلزمن اظهار داشت: بارسلونا با بحران مالی مواجه می باشد اما هر بازیکنی را که دوست داشته باشد جذب می کند. واقعا برایم سوال است که آنها چگونه چنین کاری را انجام می دهند. این کار عجیب و تا حدودی دیوانه کننده است.

آبی اناری ها تا حالا چهار بازیکن در فصل نقل و انتقالات تابستانی جذب کرده اند. کریستینس، فرانک کسیه، رافینیا و لواندوفسکی چهار بازیکنی هستند که رسما به بارسلونا پیوسته اند اما ظاهرا هنوز فعالیت تیم به پایان نرسیده است و ژاوی به دنبال تقویت خط دفاعی تیمش هم هست.

منبع: