محمد صلاح با لیورپول تمدید کرد

به گزارش فرم نو محمد صلاح قرارداد بلندمدت جدیدی با لیورپول امضا کرد.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، لیورپول اعلام نمود که محمد صلاح “قرارداد بلندمدت” جدید با لیورپول امضا نموده است. قرارداد قبلی وی در تابستان ۲۰۲۳ به پایان می رسید و حالا این قرارداد تا ۲۰۲۵ اعتبار دارد.
این بازیکن ۳۰ ساله مصری از زمان پیوستن به لیورپول از رم در سال ۲۰۱۷ در این تیم بوده است. شایعاتی در خصوص پیوستن صلاح به رئال مادرید وجود داشت اما مهاجم لیورپولی تصمیم گرفته است دست به قلم شود و قرارداد جدیدی امضا کند.
مطبوعات انگلیسی ادعا می کنند که رامی عباس عیسی، سخنگوی صلاح، از لیورپول برای مشتری خود دستمزدی نزدیک به دستمزد کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد (۵۰۰ هزار پوند) یا کوین دی بروین در منچسترسیتی (۴۰۰ هزار پوند) خواست.
در حالیکه ستارگان دیگری مانند ویرجیل فن دایک، آلیسون، کاپیتان جردن هندرسون، ترنت الکساندر-آرنولد، اندی رابرتسون و فابینیو همگی قراردادهای جدیدی را امضا کرده اند حالا صلاح هم این کار را کرد.
او پس از تمدید قرارداد خود با لیورپول اظهار داشت: احساس فوق العاده ای دارم و برای بردن جام ها با باشگاه هیجان زده ام. فکر می کردم تمدید قرارداد کمی زمان ببرد اما حالا همه چیز انجام شده است، ازاین رو ما فقط باید روی اتفاقات بعدی تمرکز نماییم.
لیورپول در تابستان سال جاری داروین نونز، فابیو کاروالیو و کالوین رمزی را به خدمت گرفت و این بازیکن مصری اشاره نمود که این نقل و انتقالات به او کمک کرد تا تصمیم خویش را برای ماندن بگیرد.
وی در ادامه اظهار داشت: من فکر می کنم ما در موقعیت خوبی هستیم که برای همه چیز بجنگیم. خریدهای جدیدی هم داریم. فقط باید سخت کار نماییم، دید خوبی داشته باشیم و مثبت باشیم. فصل گذشته ما به ۴ قهرمانی نزدیک بودیم، اما متاسفانه در هفته آخر فصل دو جام را از دست دادیم.
لیورپول در نخستین دیدار خود در این فصل باید برابر منچسترسیتی قرار گیرد که این دیدار جام کامیونیتی شیلد است که بین قهرمان لیگ برتر و جام حذفی برگزار می گردد.

منبع: