دو دلیل آنچلوتی برای بازگشت به رئال

فرم نو: سرمربی رئال مادرید از دهمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و گل راموس بعنوان دو دلیلی یاد کرد که موجب شد تا او تصمیم به بازگشت به کهکشانی ها بگیرد.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از مارکا، کارلو آنچلوتی در بازگشت به رئال مادرید توانسته است که با این تیم نتایج خوبی کسب کند. رئال در آستانه قهرمانی در لالیگا است و در لیگ قهرمانان اروپا هم به نیمه نهایی راه پیدا کرده است.
آنچلوتی درباره دلیل بازگشت به رئال اظهار داشت: می دانم که در بزرگ ترین باشگاه جهان مربیگری می کنم. در این جا انتظارات بسیار بالا است و انتقادها هم زیاد است و باید آنها را قبول کرد. بازگشت به رئال یک اتفاق خاص بود. اصلا پیش بینی نمی کردم که باردیگر به این تیم برگردم.
این مربی 62 ساله افزود: دهمین قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا و گل خاصی که راموس در بازی فینال برای اتلتیکو مادرید به ثمر رساند موجب شد تا من باردیگر به بازگشت به این تیم فکر کنم. من حالا اینجا هستم چونکه راموس آن گل زیبا را به ثمر رساند. به راستی که گل بسیار زیبایی بود. اگر آن گل و قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا نبود حالا من هم اینجا نبودم. رئال جایگاه خاصی در قلب من دارد؛ درست همان جایگاهی را که میلان دارد. احساس می کنم که همه در اینجا من را دوست دارند از رییس باشگاه گرفته تا بازیکنان.
آنچلوتی درباره فلورنتینو پرس و تغییر او نسبت به دور قبل حضورش در رئال اظهار داشت: پرس حالا آرام تر شده است و افکار او برای پیشرفت رئال کاملا روشن و شفاف هستند و اطمینان دارد که برنامه های وی جواب خواهند داد. باشگاه رئال هیچ گاه دست از تلاش برنمی دارد. این تیم بیشترین قهرمانی و پیروزی را داشته است و به همین خاطر همیشه به پیروزی فکر می کند.

منبع: