مدال جام جهانی پوگبا دزدیده شد

به گزارش فرم نو پل پوگبا اعلام نمود مدال جام جهانی او به همراه جواهراتی که در منزل داشت به سرقت رفته است.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، پل پوگبا، هافبک تیم ملی فرانسه اظهار داشت: مدال قهرمانی جام جهانی او همچون اقلامی بود که هفته گذشته در جریان سرقت از خانه او ربوده شد.
سارقان هنگام بازی منچستریونایتد و اتلتیکومادرید وارد منزل پل پوگبا شدند و اقلامی را به سرقت بردند. این در حالی بود که فرزندان این بازیکن در خانه بودند.
پوگبا روز سه شنبه به روزنامه فرانسوی فیگارو اظهار داشت: جواهرات مادرم و مدال قهرمانی جهان من همچون اقلامی بود که ربوده شد. چیزی که بیش تر از همه من را ترساند این بود که در این حادثه دو فرزندم با پرستار بچه در خانه بودند. پرستارم همه چیز را شنید، با همسر و نیروهای امنیتی من تماس گرفت، سپس خویش را با پسرها در یک اتاق حبس کرد. چند روزی شوکه شده بود. نکته اصلی این است که بچه های من خوب هستند.
پوگبا که در اردوی تیم ملی فرانسه برای بازی های دوستانه مقابل ساحل عاج و آفریقای جنوبی حضور دارد، هم چنین در مورد مشکلات روحی و روانی که در طول دوران حرفه ای اش با آنها روبه رو بوده است، بخصوص در زمان حضور مورینیو در یونایتد صحبت کرد و اظهار داشت: من در حرفه ام افسردگی داشته ام، اما در مورد آن صحبت نمی نماییم. این اتفاق از زمانی آغاز شد که من با ژوزه مورینیو در یونایتد بودم. هیچگاه این لحظات را در زندگی خود تجربه نکرده بودم. همه ورزشکاران برتر این لحظات را پشت سر می گذارند، اما تعداد کمی در مورد آن صحبت می کنند.
فرانسه پس از قطعی کردن صعود به جام جهانی، باید این هفته در دو دیدار دوستانه برابر ساحل عاج و آفریقای جنوبی به میدان برود که هر دو تیم از صعود به جام جهانی قطر بازماندند.

منبع: