در مورد مرادی تابع قانون هستیم؛ حمید سجادی: در مورد انتقادهای سیدجلال حسینی حرفی نشنیده ام

به گزارش فرم نو وزیر ورزش با تاکید بر این که در ارتباط با انتقادهای سید جلال حسینی حرفی نشنیده است، اظهار داشت: من وارد این مسائل نمی شوم.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که در مراسم افتتاح مجتمع رفاهی کمپ تیم های ملی کشتی حضور داشت در مورد علی مرادی، بازنشستگی و این که با این شرایط در فدراسیون وزنه برداری ادامه کار می دهد، اظهار داشت: تا زمانیکه علی مرادی بصورت قانونی بازنشسته نشده است می تواند فعالیتش را ادامه دهد. مرادی برادر ما و فردی مومن و متدین است اما بحث قانون است، او هم درحال حاضر بعنوان رییس فدراسیون فعالیتش را ادامه می دهد تا هر کجا که قانون اجازه بدهد.
وی همین طور در ارتباط با ترکیب هیات مدیره پرسپولیس با اعلان اینکه اعضای فعلی این هیا با محوریت رضا درویش درحال بررسی و ارزیابی هستند، اظهار داشت: طبق قانون ترکیب هیات مدیره می تواند ۳ یا ۵ نفره باشد، ما هم از قانون تمکین می نماییم. باید افرادی عضو هیات مدیره شوند که اشراف کامل به مباحث اقتصادی و بورس دارند یا این که از مشاورینی در باشگاه استفاده گردد که در این مباحث تخصص داشته باشند.
سجادی افزود: از طرف سازمان خصوصی سازی جلسات مختلفی با حضور کارگروه های اقتصادی شکل گرفته تا کار به بهترین شکل بابت واگذاری جلو برود. باید به بهترین شکل از این شرایط گذر نماییم. طبق برنامه ریزی ها مقرر است تا اختتام تابستان به ۵۱ درصد واگذاری در استقلال و پرسپولیس به مردم برسیم.
وزیر ورزش با تاکید بر این که در این راه هیات مدیره می تواند کمک حال باشد، اشاره کرد: به مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام شده که هر زمان کاری داشتند، می توانند بدون نوبت به دفتر من بیایند. بعضاً از بامداد زود تا بامدادان جلسات داریم و هر کاری از دستمان بربیاید انجام می دهیم. حالا این که یک نفر از هیات مدیره استعفا داده یا نداده را برجسته نکنید، این مسائل طبیعی است.
وی اشاره کرد: این طور نیست که مدیرعامل را رها نماییم. پیشنهاداتی برای پرسپولیس هست و درحال پیگیری هستند که اگر مقرر است افرادی اضافه شوند با مدیریت خود آقای درویش صورت گیرد.
سجادی در ارتباط با دربی ۹۸ با اشاره به این که بازی خوبی بود، اشاره کرد: دیدم تماشاگران اعتراضاتی داشتند که طبیعی است. این موارد وجود دارد و کارشناسان باید نظر بدهند. کاری با نتیجه ندارم اما همین قدر که کرونا مدیریت شد و استادیوم به خودش تماشاگر دید باارزش است. باور کنید آنقدر خوشحال بودم که تماشاگران را دیدم که انگار دنیا را به من داده بودند.
وزیر ورزش در آخر در واکنش به پرسشی ک در ارتباط با انتقادهای تند سید جلال حسینی از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال عنوان شد، اظهار داشت: از این انتقادها حرفی نشنیده ام. کسی هم چیزی از این صحبت ها به من منعکس نکرد. من وارد این مسائل نمی شوم.

منبع: