مراسم رونمایی از تندیس طاهره طاهریان انجام شد

فرم نو: مراسم تکریم طاهره طاهریان مدیر قدیمی ورزش بانوان و رونمایی از تندیس وی اجرا شد.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک امروز چهارشنبه میزبان مراسمی بود که ویژه طاهره طاهریان و به پاس قدردانی از نیم قرن خدمت خالصانه او به ورزش بانوان کشور برگزار و از تندیس او هم رونمایی گردید.
طاهره طاهریان امروز نایب رییس کمیته ملی المپیک است. وی از چهار سال پیش با رای اعضای مجمع کمیته ملی المپیک متصدی این پست شد در صورتیکه قبل از آن عهده دار مسئولیت های دیگری در ورزش کشور بود همچون معاونت ورزش بانوان در سازمان تربیت بدنی وقت؛ همان دوره این معاونت بعنوان واحد نمونه ملی برگزیده شد.
عضویت شورای فرهنگی – اجتماعی زنان شورای انقلاب فرهنگی، مدیر نمونه ملی در پنجمین جشنواره شهید رجایی هفته دولت و استاد نمونه دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی تهران مرکز از دیگر مسئولیت هایی است که بر عهده طاهریان بوده است.
در مراسم امروز از طاهره طاهریان به پاس این مسئولیت ها و نتایجی که برنامه ها و تلاش هایش برای ورزش بانوان داشته بصورت ویژه تقدیر گردید.
سید رضا صالحی امیری و کیکاوس سعیدی رییس و دبیر کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی مشاور رئیس، مهین فرهادی داد معاون پیشین بانوان وزارت ورزش، سعید فائقی معاون پیشین وزارت ورزش و روسای برخی فدراسیون ها مانند محمدرضا داورزنی، غلامرضا شعبانی بهار و علی دادگر در این مراسم حضور داشتند.

منبع: