نفس راحت گواردیولا

به گزارش فرم نو ایلکای گوندوغان می تواند در هفته دوم برابر نوریچ به میدان برود.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، در بازی افتتاحیه منچسترسیتی در لیگ برتر برابر تاتنهام، ایلکای گاندوگان مجبور شد در دقایق پایانی تحت درمان قرار گیرد و دقایق پایانی را از دست داد. پپ گواردیولا سرمربی تیم پس از بازی اظهار داشت: این اتفاق مصدومیتی بود که روی شانه او رخ داد. باید ببینیم پزشکان چه می گویند.

اکنون مشخص شد که مصدویت این هافبک آلمانی جدی نیست و او حتی می تواند در دیدار هفته دوم سیتی برابر نوریچ به میدان برود و تیمش را همراهی کند. این بازیکن ۳۰ ساله با ۱۷ گل در ۴۶ بازی در فصل قبل بهترین گلزن تیمش بود ولی با آمدن جک گریلیش او نقش دفاعی تر بازی خواهد نمود.

سیتی پس از باخت برابر تاتنهام، در هفته دوم به دیدار نوریچ می رود و چاره ای جز شکست دادن این تیم ندارد تا بتواند خویش را در جدول رده بندی بالا بکشد. سیتی در ۳ دیدار اخیر خود یعنی فینال لیگ قهرمانان، سوپرجام انگلیس و دیدار هفته اول لیگ برتر شکست خورده و باید روند شکست های خویش را آخر دهد.

همچنین با عنایت به خداحافظی تونی کروس از تیم ملی آلمان، هانسی فلیک سرمربی تیم ملی آلمان با این بازیکن تماس گرفته است و خواهان روشن شدن وضعیت او برای بازیهای انتخابی جام جهانی شده است که در شهریور ماه برگزار می گردد.