پیروزی پرگل دختران فوتبالیست ایران مقابل افغانستان

فرم نو: تیم ملی فوتبال دختران جوان ایران در دومین دیدار خود از تورنمنت کافا به پیروزی رسید.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال دختران جوان ایران امروز (دوشنبه) در دومین دیدار خود از رقابت های فوتبال آسیای مرکزی معروف به کافا، مقابل افغانستان به میدان رفت و با نتیجه پر گل هشت بر صفر پیروز شد.

نیمه اول این دیدار با برتری سه بر صفر ایران به پایان رسید. نخستین موقعیت ملی پوشان در دقیقه پنج بازی به دست آمد که ضربه بازیکن ایران به تیرک دروازه برخورد کرد. حملات ملی پوشان ادامه داشت تا اینکه دقیقه جلال نسب در دقیقه ۱۵ گل اول را به ثمر رساند.

ایران در این نیمه چند موقعیت گل دیگر داشت که از آنها استفاده نکرد، تا این که محدثه زلفی و هستی فرزونده به ترتیب در دقیقه ۲۴ و ۲۶ گل زنی کردند.

داور در دقایق ابتدایی نیمه دوم یک پنالتی برای ایران گرفت که زهرا معصومی آنرا تبدیل به گل کرد. در ادامه هم سارا دیدار، مریم محمدی، فاطمه پسندیده و رقیقه جلال نسبت دروازه افغانستان را باز کردند.

تیم ایران در نخستین دیدار خود از تورنمنت کافا مقابل تاجیکستان با حساب سه بر صفر پیروز شد.

ملی پوشان فردا، ۲۵ خرداد در مهم ترین دیدار خود به مصاف ازبکستان می روند. این تیم ها در شرایطی مقابل هم قرار می گیرند که در دو دیدار اول خود پیروز میدان شده اند.

تورنمنت فوتبال آسیای مرکزی با حضور تیم های ایران، ازبکستان، افغانستان، تاجیکستان و قرقیزستان به میزبانی تاجیکستان درحال برگزاری است.

منبع: