سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان: برای قهرمانی نباید هیچ امتیازی را از دست بدهیم

خوزستان سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان ضمن اشاره به اهمیت بازی پیش روی تیمش در دربی خوزستان، اظهار داشت: بطور قطع برای برد و سه امتیاز به میدان می رویم، چونکه اگر مقرر است قهرمان شویم نباید هیچ امتیازی را از دست بدهیم.
نرگس علوانی در گفتگو با ایسنا، در ابتدا درباره تداوم صدرنشینی تیمش در مرحله پلی آف لیگ برتر با برد مقابل هیات خراسان رضوی، اظهارکرد: پیشبینی بازی سخت مقابل هیات خراسان را داشتیم چونکه حریف یکی از تیم های خوبی لیگ و دارای بازیکنان و کادرفنی خوب است. در مرحله گروهی هم با این تیم بازی و توانسته بودیم این تیم را شکست دهیم اما می دانستیم بازی مرحله گروهی با مرحله پلی آف خیلی متفاوت می باشد. هر دو تیم برای سه امتیاز آمده بودند و نمی خواستیم بالای جدول را از دست بدهیم که خدا را شکر هم توانستیم از این دیدار با برد و سلامت عبور نماییم.
وی درباره علت موفقیت پالایش نفت آبادان در فصل جاری لیگ برتر هم اظهار داشت: مهم ترین رکن موفقیت ما این است که بازیکنان مان به باور رسیده اند و فعل خواستن را به درستی صرف کرده اند و در تمام بازی ها با تمام وجود بازی می کنند.
سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که با این نتایج، قهرمانی را برای خود متصور هستید؟ اظهار داشت: خیلی زود است که درباره قهرمانی صحبت کنم اما هدف اصلی ما قهرمانی است و خدا را شکر تابحال به هدف مان نزدیک شده ایم. البته سه بازی خیلی مهم در پیش داریم که امیدوارم با موفقیت این بازی ها را هم پشت سر بگذاریم.
وی درباره بازی این هفته تیمش در دربی خوزستان مقابل ملی حفاری، اظهار داشت: بازی حفاری برای ما با دیدارهای دیگر هیچ فرقی ندارد و خیلی مهم می باشد چونکه ملی حفاری یکی از تیم های خوب لیگ است که سال ها است قهرمانی را با خود یدک می کشد و بطور قطع برای برد و سه امتیاز به میدان می رویم، چونکه اگر مقرر است قهرمان شویم نباید هیچ امتیازی را از دست بدهیم.