احمددنیامالی: برای توسعه ورزش در شهرها باید محله محور عمل نماییم

به گزارش فرم نو نماینده مردم انزلی و رئیس پیشین فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: برای توسعه و گسترش ورزش در سطح شهرها باید محله محور عمل نماییم تا دسترسی به اماکن ورزشی برای مردم آسانتر شود.

به گزارش فرم نو به نقل از فدراسیون ورزشهای همگانی، تفاهم نامه همکاری بین شهرداری بندرانزلی و فدراسیون ورزش های همگانی باحضور محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزش های همگانی، احمد دنیا مالی نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و علیرضا زهری رئیس هیات ورزش های گیلان به امضا رسید و بندرانزلی به جمع شهرهای نامزد دریافت نشان ملی شهر فعال پیوست.
احمد دنیامالی نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: هدف از این تفاهم نامه، گسترش ورزش و نشاط در جامعه است. بطوریکه شهرها محل امن ورزشی برای پیاده روی، دوچرخه سواری و ورزش های همگانی باشند و مردم به ورزش و فعالیت جسمانی تشویق شده و باتوجه به بحران پاندمی کرونا، ورزش نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامت روح و روان افراد جامعه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: همین طور نیاز است برای بسط ورزش در سطح شهرها، محله محور عمل نماییم بصورتی که برای ورزش کردن، بدون نیاز وسیله نقلیه و طی مسافت های طولانی در همه محلات امکانات ورزشی در دسترس باشد.

منبع: