سرمربی تیم عنوان كرد از خانم مسن تا آقای كفاش همه پیگیر فوتسال بانوان نفت آبادان!

به گزارش فرم نو خوزستان سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان اظهار داشت: من در تیم های دیگر نیز کار کرده ام و در بعضی شهرها از این که فوتبال و فوتسال بانوان نیز وجود دارد، غافل بودند اما در آبادان از خانم مُسن گرفته تا آقای مغازه دار و کفاش، همه پیگیر وضعیت تیم فوتسال بانوان پالایش نفت هستند.
نرگس علوانی در گفت و گو با ایسنا، درباره پیروزی تیمش در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل هیات اصفهان، اظهاکرد: بازی ساده ای داشتیم و باتوجه به این که حریف مان در انتهای جدول قرار داشت، می دانستیم بازی خیلی سختی نداریم. در این دیدار توانستیم از تمام بازیکنان مان استفاده نمائیم و حتی می توانستیم بیش از ۱۰ گل به ثمر برسانیم. در این بازی الهام عنافچه، سهیلا ملمولی و فرشته خسروی هتریک کردند و فاطمه رحمتی نیز یک گل به ثمر رساند.
وی بیان کرد: فصل قبل مبادرت به استعدادیابی کردیم و توانستیم بازیکنان بومی استان خوزستان را کنار هم جمع نماییم و امسال ضمن استفاده از آن نفرات جوان، از نفرات باتجربه و ملی پوش نیز استفاده کردیم تا روندی را که هدف گذاری کرده بودیم، پیش ببریم.
سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان با اشاره به گروه سختی که تیمش در آن رقابت می کند، اظهار داشت: در گروه دوم مسابقات علاوه بر تیم ما، تیم های مس رفسنجان، خراسان رضوی و رهیاب نیز از مدعیان هستند و برای صعود به مرحله بعد می جنگند. البته به بازیکنانم گفته ام که هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و خدا را شکر از شروع لیگ، بازی به بازی پیش رفته ایم و بازیکنانم آن جنگندگی که از آنها در هر بازی انتظار داشته ام را نشان داده اند.
وی اضافه کرد: تا این جای کار خدا نیز کنار ما بوده و شاگردانم تمام تلاش خودرا کرده اند تا بتوانیم در این فصل این نتایج خوب را کسب نماییم. البته می دانیم با وجود تیم های خوبی که در گروه ما قرار دارند، صعود به مرحله بعد کار سختی است اما تمام تلاش مان را می نماییم که نتایج خوب مان به قهرمانی ختم شود.
علوانی درباره عوامل موثر در تحول تیم پالایش نفت آبادان نیز عنوان کرد: مدیرعامل باشگاه موجب شد که در فصل جاری لیگ برتر فوتسال بانوان، پالایش نفت متفاوت از سالهای قبل باشد. خدا را شکر توانستیم با همکاری باشگاه بازیکنان خوبی را جذب نماییم و امکانات خوبی هم در اختیار تیم است و ایجاد این شرایط سبب شده که نتایج خوبی کسب نماییم.
وی با تاکید بر این که از شروع کار در لیگ هدف صعود به پلی آف و قهرمانی بوده است، اظهار داشت: خدا را شکر تا حالا توانستیم هدف گذاری مان را به نتیجه برسانیم و امیدوارم این موفقیت در ادامه لیگ هم تداوم داشته باشد تا در کنار شرایط سختی که کرونا برای مردم به وجود آورده است بتوانیم دل مردم فوتبالی آبادان را شاد نماییم. به هر حال ما از روز اول پیش بینی این روزهای خوب را برای پالایش نفت آبادان در لیگ برتر داشتیم.
سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان بیان کرد: من در تیم های دیگر هم کار کرده ام و در بعضی شهرها از این که فوتبال و فوتسال بانوان نیز وجود دارد، غافل بودند اما در آبادان از خانم مُسن گرفته تا آقای مغازه دار و کفاش، همه پیگیر وضعیت تیم فوتسال بانوان پالایش نفت هستند و بازی های ما را رصد می کنند. هیچ جای ایران، مانند آبادان فوتسال بانوان را رصد نمی کنند.

منبع: