واكنش باشگاه سیرجان به حضور جادوگر در فوتبال زنان

سرپرست تیم سیرجان به حواشی بوجود آمده در مورد حضور جادوگر در دیدار این تیم با سپاهان واکنش نشان داد.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، مستوره یزدانی، سرپرست تیم زنان شهرداری سیرجان در مورد حواشی بوجود آمده در خصوص حضور جادوگر در دیدار این تیم برابر سپاهان اصفهان که با پیروزی پرگل نماینده سیرجان به پایان رسید، واکنش نشان داد و اظهار داشت: تیم ما در لیگ سال جاری تا به امروز ۱۳ مسابقه انجام داده است که ۱۱ برد و دو تساوی داشتیم. اگر سالهای گذشته را هم مرور کنید، می بینید که ما در رتبه های بالای لیگ بودیم. در ۶ سال قبل یک مرتبه قهرمان شدیم، دوبار نایب قهرمان و سه بار هم مقام سومی لیگ را به دست آوردیم و تا امروز با اقتدار در صدر لیگ جدول هستیم.

او اضافه کرد: باخت سنگین ۶ بر ۲ را با هیچ دلیلی نمی توان توجیه کرد. مربی سپاهان بعد از باخت مقابل ما بهانه تراشی کرده که لباس داور همرنگ لباس تیم ما بوده و نظر کارشناس داوری را دیدید که گفت باخت سپاهان هیچ ربطی به مشابه بودن رنگ لباس شان با رنگ لباس داور نیست. امروز هم با مطرح کردن مسائل جادوگری برای تیم ما حواشی ایجاد کردند.

یزدانی افزود: شاید منظورشان از جادوگری کشف و پروش استعدادهای ۱۶-۱۵ ساله است که باشگاه شهرداری سیرجان این کار را انجام می دهد و تحویل تیم ملی می دهد. باشگاه ما یکی از باشگاه های بازیکن ساز فوتبال زنان است و جایگاه ویژه ای در فوتبال زنان دارد. کارنامه تیم و مربی ما در فوتبال مشخص است. مریم جهانجاتی مربی با سابقه تیم ملی استعدادهای درخشانی نظیر زهرا علیزاده و افسانه چترنور را کشف کرده که مقابل تیم پر هزینه سپاهان گلزنی می کنند و یک مجموعه به این بزرگی را به چالش می کشند. کشف چنین بازیکنانی از دل روستاهای محروم نمایانگر دانش قوی فوتبالی و تجربه بالا است.

سرپرست شهرداری سیرجان در انتقاد به مربی سپاهان اظهار داشت: به نظرم مربی سپاهان به جای این که برای تیم ما حاشیه ایجاد نماید، مربیگری را کنار بگذارد شاید آن موقع تیم سپاهان نتیجه بگیرد. این اولین باری نیست که این مربی ۶ گل از تیم ما می خورد؛ در سالهای گذشته هم به تیم های این مربی ۱۳ گل زده ایم. جادوگر کسانی هستند که توانستند تیم های استقلال و آذرخش را از هم بپاشانند و هم اکنون هم نوبت سپاهان است. مربی سپاهان که سالهای گذشته از کادر فنی تیم ملی کنار گذاشته شد، امروز به علت نبودن در کادر تیم ملی زنان و ضعف فنی می خواهد عملکرد تیم های دیگران را خدشه دار کند و نتیجه نگرفتن خویش را توجیه کند.

منبع: