در مراسم رونمایی از تندیس ۶ قهرمان رخ داد حمله عباس جدیدی به وزیر ورزش و درخواست از رئیس قوه قضائیه!

به گزارش فرم نو عباس جدیدی که از وی برای رونمایی از تندیسش در موزه ورزش دعوت شده بود، از وزیر ورزش انتقاد کرد!

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، عباس جدیدی یکی از قهرمانانی بود که در مراسم امروز از تندیس وی در موزه ورزش با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رونمایی گردید.
زمانی که نام جدیدی برای رونمایی از تندیسش اعلام شد، وی بدون توجه به صحبت های مجری برنامه، میکروفن را در اختیار گرفت و صحبت هایی را بیان نمود. جدیدی در مقابل وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک و دیگر مسؤلان حاضر که همگی ایستاده بودند، به حالت نشسته آغاز به صحبت کرد!
وی پس از گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم مهرداد میناوند و مرحوم علی انصاریان در بخشی از صحبت هایش اظهار داشت: وقتی من و علیرضا دبیر جهت شرکت در انتخابات فدراسیون کشتی با رد صلاحیت رو به رو شدیم، شوکه شدم و پیگیری کردم. بارها با درب بسته اتاق وزیر ورزش و کمیته ملی المپیک رو به رو شدم.
جدیدی به وزیر ورزش اشاره نمود و افزود: امروز وزیر ورزش را دیدم که با کت و شلوار اینجا ایستاده اند. تلفن ها هم پاسخ داده نشد. به قول موحد، دل پر خونی دارم !
وی تصریح کرد: بعنوان یک عضو کوچک از جامعه حقوقی کشور خلاء وجود یک محکمه تخصصی در ورزش را احساس می کنم و از آقای رئیسی، رئیس قوه قضاییه تقاضا دارم که در برگزاری دادگاه تخصصی ورزش به جد دستور دهند. انسجام بین ورزش و ورزشکار که همیشه شعار آن داده می شود، پرهیز از سلیقه کاری ها و انسجام کمیته انضباطی محقق نمی گردد جز با محاکم قضایی ورزش.