سرمربی هندبال شاملی: بینی دو بازیكنم شكست

فرم نو: بگفته سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی بینی دو تن از بازیكنان این تیم در مسابقات لیگ برتر شكست.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، دیدار دو تیم شهید شاملی کازرون و سنگ آهن بافق در جریان لیگ برتر هندبال زنان با نتیجه ۲۴ بر ۱۶ به سود شهید شاملی به انتها رسید. در این بازی بگفته سرمربی تیم شهید شاملی بینی دو بازیکن شکست.

خدیجه قانع پس از پیروزی مقابل سنگ آهن بافق اظهار داشت: بازی پایاپایی بود، البته تا لحظاتی بازی اینگونه پیش رفت. بازیکنان من به بازی غالب بودند اما خطاهای زیاد موجب لطمه شد. دو تن از بازیکنانم بینی شان شکست. این سبب استرس و ترس در بازیکنان شد. در مجموع به تیم حریف هم تبریک می گویم. امیدوارم بتوانیم در این سال قهرمانی را ببینیم. ما باید خیلی کار انجام دهیم. نقاط ضعف زیادی دیدم که باید رفع نماییم و پرقدرت تر ظاهر شویم.

ناهید غارسی، سرمربی سنگ آهن بافق نیز پس از شکست مقابل شاملی اظهار داشت: عملکرد بازیکنانم مقابل نایب قهرمان لیگ برتر عالی بود. تیم ما جدیدالورود بود و این نتیجه عالی بود که می توانستیم بگیریم. بهترین بازی برای تیم شاملی در کل دور رفت مسابقات همین بازی بود اما چون بازیکنانم جوان هستند مقداری استرس هم دارند و این ها سبب می شود کمی ضعیف عمل کنند. امیدوارم در دور برگشت همه جبران شود و تجربه اندوزی کنند. خیلی پنالتی از دست دادیم که به جهت استرس زیاد بود. همه به خاطر سن و سال کم و نبود مسابقه تدارکاتی است.

منبع: