مس در سومین سال حضور در فوتسال زنان قهرمان می شود؟

فرم نو: سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان می گوید در سومین سال حضور تیم خود در لیگ برتر تلاش می كنند تا اشتباهات گذشته خود تكرار نكنند و با پیروزی در فینال به قهرمانی برسند.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان با پیروزی در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ مقابل هیات فوتبال خراسان رضوی به فینال رسید و برای مشخص شدن حریف خود در این مرحله باید منتظر دیدار تیم های ملی حفاری اهواز و سایپا تهران باشد که جمعه، ۱۷ مرداد انجام می شود.

عاطفه رضایی، سرمربی مس در مورد عملکرد تیم خود در بازی برگشت نیمه نهایی به ایسنا اظهار داشت: می دانستیم بازی سختی داریم چون پنج ماه از میادین بودیم و تمرین نداشتیم، علاوه بر این تیم مشهد هم قوی بود و برای رسیدن به فینال بازی می کرد. با آنکه بازی حساسیت وحواشی خاصی داشت اما برنده شدیم. شانس آوردیم که در دقیقه چهار نیمه اول گل زدیم، تیم مشهد در صورتیکه ۹ دقیقه به انتها بازی مانده بود به پاورپلی روی آورد و دروازه ما را باز کرد در نتیجه حساسیت بازی خیلی بیشتر شد اما خوشبختانه گل دوم را زدیم و به فینال رسیدیم.

او در مورد داوری بازی بیان کرد: می توانستند داوران بهتری انتخاب کنند چون این بازی حساسیت بالایی داشت و برنده بازی، فینالیست می شد. البته تیمی که می بازد اعتراضات بیشتری دارد، ما هم زمانی که در بازی رفت به تساوی رسیدیم به داوری اعتراض داشتیم چون گل سالم ما را مردود اعلام نمود.

رضایی در مورد شروع تمرینات تیم خود برای دیدار فینال اظهار داشت: در بازی نیمه نهایی فشار زیادی به بازیکنان وارد شد و آنها بیش از اندازه توانشان کار کردند، از طرفی هفته جاری بازی نداریم، بنا بر این دو روز را به بازیکنان استراحت داده ایم و پس از آن تمریناتمان را شروع می نماییم. البته پیش از شروع تمرین باردیگر تست کرونا می دهیم و بعد از مشخص شدن جواب کار را آغاز می نماییم.

او در مورد پیش بینی خود از دیدار فینال بیان کرد: اگر سایپا به فینال برسد کار ما آسان تر است. البته منظورم این نیست که سایپا تیم بدی است اما نسبت به اهواز کارمان آسان تر می شود. ما تا این مرحله سحتی های زیادی کشیدم و تلاش می نماییم به قهرمانی برسیم. سال قبل هم به فینال رسیدیم اما در بازی برگشت جو مسابقه به شکلی بود که تاکنون تجربه نکرده بودم و در نهایت، بی تجربگی موجب شد که نتیجه نگیریم اما با توجه به این که دومین سال حضورمان در لیگ بود، نایب قهرمانی نتیجه خوبی کسب کردیم. با این وجود تلاش می نماییم امسال اشتباهات سال قبل را تکرار نکنیم و قهرمان شویم.

رضایی در آخر اظهار داشت: امیدوارم بازیکنان در سلامت کامل باشند و اتفاقی برایشان نیفتد. از آنها تشکر می کنم که مقابل مشهد تمام تلاش و همت خودرا صرف بازی کردند.

منبع: