تلاش بی نتیجه ملی پوش تیروكمان برای استخدام شدن

به گزارش فرم نو دارنده مدال برنز میكس تیمی بازی های آسیایی جاكارتا اظهار داشت: برای استخدام شدن در اداره كل ورزش و جوانان استان زنجان بیشتر از یكسال است كه دوندگی می كنم اما تازه پس از پنج ماه متوجه شدم كه نامه ارسال شده از وزارت ورزش و جوانان در كارتابل اداره كل باقی مانده و هیچ ترتیب اثری به آن داده نشده است.

فرشته قربانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: دو ماه بعد از بازگشت از بازی های آسیایی جاکارتا دوندگی های خویش را برای استخدام در اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان آغاز کردم تا قضیه استخدامم مطابق مصوبه دولت که مدال آوران بازیهای آسیایی و جهانی می توانند استخدام ارگانهای دولتی شوند، در اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان درست شود. متاسفانه همه ارگان ها معرفی شده بود جز اداره کل. در حقیقت هیچ حمایتی از جانب استانداری و اداره کل برای استخدام من انجام نشد.
وی ادامه داد: با پیگیری هایی که از جانب وزارت ورزش و استانداری استان زنجان برای قضیه استخدامی خود داشتم، استانداری باردیگر نامه ای را در مورد وضعیت استخدامی من به اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان ارسال کرد و آنها در جواب گفته بودند در جریان نامه نبودیم. در حقیقت پس از پنج ماه که نامه در کارتابل اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان باقی مانده بود، آنها در پاسخ نامه استانداری چند ارگان و سازمان را به جز اداره کل برای رفع مشکل استخدامی من معرفی کرده بودند در حالیکه هدف اصلی من استخدام در اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان بود نه سایر ارگانهای دولتی.
قربانی اضافه کرد: پس از بازگشت از جاکارتا تصمیم گرفتم کمان جدیدی بخرم و تجهیزاتم را نو کنم تا با آمادگی خوبی در مسابقات آینده شرکت کنم، اما وقتی می بینم پس از مدال آوری هیچ انگیزه ای برای ورزشکار باقی نمی ماند و شرایط استخدامی برای او فراهم نیست، دیگر انگیزه ای برای تیر زدن و شرکت در مسابقات را در خود نمی بینم.
بازیکن تیم ملی کامپوند همینطور اضافه کرد: پس از کسب مدال برنز میکس تیمی بازی های آسیایی جاکارتا، قرار بود در آن زمان ۲۰ سکه به کسانی که مدال برنز کسب کردند، داده شود که این تعداد سکه هم بعد از معادل سازی ۶۰ میلیون شد که با کسر ۶ میلیون بعنوان مالیات، ۵۴ میلیون به دستم رسید.
قربانی در انتها تصریح کرد: دوست داشتم بعد از استخدام در اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با انگیزه بیشتری به تیم ملی برگردم و باردیگر در کامپوند افتخارآفرینی کنم اما الان وقتی می بینم به جایگاهی که حقم بوده دست نیافتم دلسرد شدم.

منبع: