با حضور علی نژاد؛ مجمع عمومی فدراسیون بوكس برگزار گردید

به گزارش فرم نو مجمع عمومی فدراسیون بوكس به ریاست معاون وزیر ورزش و به صورت وبینار برگزار گردید.

به گزارش فرم نو به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، مجمع عمومی فدراسیون بوکس بامداد امروز (چهارشنبه) به صورت وبینار در محل وزارت ورزش و جوانان به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و با حضور مسؤلان فدراسیون و اعضای مجمع برگزار گردید.
در ابتدا کلیپی کوتاه از عملکرد فدراسیون بوکس در مدت زمان ریاست حسین ثوری برای اعضای مجمع پخش گردید و حسین ثوری گزارشی از عملکرد فدراسیون در مدت زمان ریاست خود عرضه داد.
سپس گزارش حسابرس، خزانه دار و بازرس عرضه گردید که تمام گزارش ها با رای مثبت اعضای مجمع همراه شد.
همچنین در خلال این مجمع علیرضا استکی سرمربی تیم ملی توضیحاتی در مورد شرایط بوکسورهای المپیکی عرضه داد و برخی روسای هیات استانها که به صورت آنلاین مجمع را نظاره می کردند هم نقطه نظرات خویش را عرضه کردند.
در آخر هم علی نژاد ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد فدراسیون بوکس در مدت زمان ریاست حسین ثوری، از گزارش مالی شفاف فدراسیون ابراز رضایت کرد.
علی نژاد: عملکرد فدراسیون در دوره ریاست ثوری مثبت بوده است
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در جریان این مجمع اظهار داشت: عملکرد فدراسیون بوکس در دوره ریاست حسین ثوری مثبت بوده و وزارت ورزش حامی این مجموعه خواهد بود. خوشحالم که مجمع فدراسیون بوکس برگزار و به نتیجه رسید. شفافیت مالی برای ما بسیار حائز اهمیت بود که در این مجمع انجام شد.
وی اضافه کرد: همزمانی مجمع عمومی فدراسیون در روز جهانی بوکس اتفاق جالبی است که آنرا به فال نیک میگیریم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای افزود: متاسفانه فدراسیون جهانی بوکس شرایط خوبی ندارد و این مورد تأثیر منفی روی این رشته در سرتاسر دنیا دارد. امیدوارم مشکلات حاکم بر Aiba هرچه سریعتر برطرف شود.
وی با اشاره به زحمات احمد ناطق نوری رئیس سابق فدراسیون بوکس، خاطرنشان کرد: احمد ناطق نوری گردن این رشته حق دارد و امیدوارم همواره سلامت باشد. بوکس رشته جذابی است که قدمت طولانی در کشورمان دارد و امیدوارم نتایج بوکس ایران در میادین بین المللی هر سال بهتر از سال قبل شود.
علی نژاد در انتها تصریح کرد: عملکرد این فدراسیون از زمان حضور حسین ثوری مثبت بوده و وزارت ورزش و کمیته المپیک حامی مجموعه فدراسیون خواهند بود. فعلاً به علت مشکلاتی که کرونا برای کشور به وجود آورده، امکان برگزاری اردوهای تیم ملی بوکس وجود ندارد اما باید شرایط ملی پوشان از راه فضای مجازی کنترل شود چون ما به بوکس ایران امید زیادی داریم.

منبع: