با حضور پای صندوق عنوان شد؛ انتظارات جامعه ورزش از رییس جمهور آینده

فرم نو: خانواده ورزش کشور با حضوری پرشور پای صندوق های مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، رای خودرا به صندوق انداختند و از رییس جمهور آینده انتظار دارند به وضعیت مالی این حوزه توجه ویژه داشته باشد.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، با در نظر گرفتن صندوق اختصاصی برای جامعه ورزش، خیلی از قهرمانان، مسئولان و چهره های ورزشی از ساعت ۹ بامداد امروز جمعه ۱۵ تیرماه با حضور در سالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی، رأی خود به رییس جمهور آینده را در صندوق انداختند.
کیومرث هاشمی: شعبه اختصاصی اتفاق ویژه ای برای ورزش بود
وزیر ورزش و جوانان با قدردانی از حضور جامعه ورزش پای صندوق رأی اظهار داشت: استقبال جامعه ورزش نسبت به دور اول بسیار بهتر است. خوشحالم که تدبیر شد تا جامعه ورزش با اتحاد بیشتر در یک صندوق رأی اختصاصی شرکت نمایند، قابل تقدیر است. همه رسانه ها هم فعالیت خیلی زیادی داشتند که قابل تقدیر است.
وی در مورد مطالبات جامعه ورزش از رییس جمهور آینده اظهار داشت: در یک سالی که حضور داشتم اهتمام کردم صادقانه با جامعه ورزش تعامل نماییم و کنار هم باشیم. شهید رئیسی هم هر چه خواسته برای ورزش داشت برآورده کرد. ان شالله هر فردی که انتخاب می شود بتواند راه شهید رئیسی را ادامه دهد.
مهدی تاج: انتظار جامعه فوتبال از رییس جمهور بالاست
رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در صندوق اختصاصی جامعه ورزش اظهار داشت: دولت و رییس جمهور برای مردم مهم هستند و نقش دولت ها در فوتبال هم بسیار اهمیت دارد. نمونه این را در کشورهای قطر و عربستان می بینیم که دولت ها چقدر در این رشته تأثیرگذار هستند.
وی افزود: انتظار جامعه فوتبال این است که رییس جمهور آینده هم توجه ویژه ای به این رشته داشته باشد چونکه الان فوتبال در دنیا می تواند تأثیرگذار باشد و حرف ملت ها را در جهان بزند. انتظار مردم این است که در بخش قهرمانی اتفاقات خوبی رخ دهد که امیدوار هستم در آینده این مهم رقم بخورد.
مناف هاشمی: انتظارات جامعه ورزش از رییس جمهور آینده بالاست
دبیرکل کمیته ملی المپیک با تمجید از حضور اهالی ورزش پای صندوق های رأی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: طبیعی است که اگر ورزش می خواهد موفق باشد باید مورد حمایت ویژه دولت قرار بگیرد. به همین خاطر انتظار این است که دولت آینده از نظر تامین بودجه و منابع مالی بتواند با برنامه دقیق و طولانی مدت اقتصاد ورزش، حوزه قهرمانی و همگانی را متحول کند. شک نداشته باشند که جامعه ورزش هم حامی دولت خواهد بود.
نبی: رییس جمهور آینده سیاست فعلی را ادامه دهد
نایب رییس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: امیدوار هستم رییس جمهور آینده بتواند سیاستگذاری که در یک سال اخیر در ورزش بنا گذاشته شده است را دنبال کند. ورزش کشور در یک سال اخیر حدود ۲۰۰ درصد بالا رفته است. امیدوار هستم دولت شعار ایران قوی ورزش قوی را در آینده هم دنبال کند.
وی اضافه کرد: کشورهای همسایه با سرمایه گذاری سنگین درحال پیشرفت هستند و ما هم باید بتوانیم با حمایت هایی که دولت می شود این شرایط را دنبال نماییم. جامعه ورزش در همه عرصه ها حضور داشته و طبیعی است که انتظار داشته باشند که از طرف دولت ها مورد حمایت قرار بگیرند.
ماجدی: بار مسئولیت رییس جمهور آینده سنگین شد
میرشاد ماجدی رییس هیأت فوتبال استان تهران و عضو هیأت رییس در این مورد اظهار داشت: حضور پرتعداد جامعه ورزش پای صندوق رأی مسئولیت رییس جمهور آینده را سنگین تر می کند. باید به ورزش به عنوان یک صنعت نگاه شود و بودجه ای که در سالهای قبل محقق نشده، باید از طرف رییس جمهور آینده اختصاص یابد.
میرجلیلی: دور دوم مثل فینال مسابقه است
مهدی میر جلیلی رییس بسیج ورزشکاران در مورد حضور در انتخابات اظهار داشت: عرصه انتخابات همچون میدان مسابقه بود و دور دوم به منزله فینال این مسابقه برای ورزشکاران است. ورزشکاران آمده اند تا با یک وفاق ملی برای ایران قوی در کنار هم باشند.
اسبقیان: حضور جامعه ورزش نشان از اتحاد و همدلی است
معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش نیز اظهار داشت: جامعه ورزش با بهره بردن از منویات مقام معظم رهبری پای صندوق رأی حضور پیدا کردند که نشان از اتحاد و همدلی مردم کشورمان دارد. این حضور پاسخ محکمی به آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی است.
اینچه درگاهی: امیدوار هستم جامعه ورزش سربلند باشد
زهرا اینچه درگاهی رییس فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: امروز در ورزشگاه شهید شیرودی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کردم تا رأی خود به فرد اصلح را به صندوق بیاندازم. امیدوار هستم جامعه ورزش همچنان بتواند روزهای سربلندی وموفقیت را تجربه کند.
ناطق نوری: ورزش کشور در انتظار رشد چشم گیر است
عباس ناطق نوری رییس فدراسیون انجمن های ورزشی اظهار داشت: خوشحال هستم جامعه ورزش همسو با دیگر اقشار مردم در این فینال انتخاباتی حضور دارند ان شالله نتیجه به نفع ورزشکاران ومردم رقم بخورد و در چهار سال آینده نیز ورزش کشور رشد خودرا ادامه دهد.
ایلکا: رییس جمهور جدید توجه بیشتری به ورزش داشته باشد
علی ایلکا سرپرست فدراسیون ورزش روستایی، عشایری و بازی های بومی محلی بعد از حضور در انتخابات اظهار داشت: مرحله دوم شور بیشتری نسبت به دوره اول انتخابات دارد تا ان شاءالله فرد اصلح انتخاب گردد و امیدوار هستم منتخب مردم ایران توجه ویژه ای به ورزش داشته باشد.
عزیزی: حرکت در راه رشد ورزش ادامه دارد
داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران نیز بعد از انداختن رأی به صندوق اظهار داشت: به حمدلله شاهد حضور قشر عظیمی از مردم عزیز کشورمان با همراهی ورزشکاران محبوب آنها در انتخابات هستیم. امیدوار هستم حرکت در راه رشد و پیشرفت همچون سال های قبل با انتخاب فرد اصلح ادامه خواهد داشت. اورسجی: در تعیین سرنوشت مان شرکت کردیم عباس اورسجی رییس فدراسیون کبدی و رییس فدراسیون آسیایی کبدی نیز اظهار داشت: ورزشکاران نمادی درخشان برای مشارکت اجتماعی مردم در تعیین سرنوشت خود هستند و خانواده ورزش کبدی نیز به عنوان قطره ای از دریای بیکران ورزشی های کشور امروز در این تعیین سرنوشت شرکت کرده اند.