تقدیر وزیر ورزش از موتورسواران امداد سانحه بالگرد شهید رئیسی؛ نمادهای امداد و ایثار به قهرمانان و ورزشکاران اهدا می شود

فرم نو: وزیر ورزش و جوانان با اهدای لوح هایی از گروه موتورسواران و آفرود امداد و نجات در حادثه بالگرد شهید ابراهیم رئیسی و همراهانش قدردانی نمود.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، در مراسمی که به میزبانی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد، مازیار ناظمی رئیس فدراسیون لوح های کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان را به نمایندگان تیم موتورسواری و آفرود امداد و نجات سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور شهید اهدا کرد.
در این مراسم امیر خیزی رئیس هیأت استان با تشریح عملیات جستجوی لحظه به لحظه تیم های اندروی پنج شهرستان آذربایجان شرقی اظهار داشت: با بیان فدراسیون و هماهنگی با اداره کل، تیم های اندرو و آفرود هیأت از ساعت ها قبل به محل دقیق حادثه حرکت کردند و با همدلی و تلاش و حمایت همه گروههای حاضر در میدان موفق شدند زودتر به محل دقیق سانحه برسند و موقعیت آنرا به سایر گروههای امدادی اعلام کنند.

ستوده نژاد مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی هم ضمن اشاره به نقش اصلی تیم های آفرود و اندروی هیأت استان و همچنین کوهنودران استان در یافتن و امداد به گروههای دیگر اظهار داشت: چهره این قهرمانان گمنام امروز جهانی است و نمادی از امداد و فداکاری برای مردم کشور هستند.
مازیار ناظمی هم با قدردانی از توجه وزیر به مجموعه فدراسیون و هیأت های آن اظهار داشت: تجلیل از ورزشکاران استان و اهدا لوح تقدیر به آنها کار پرارزش و بیاد ماندنی است و خوشبختانه گروههای زیادی در سرتاسر کشور و در تمام بلایا و حوادث طبیعی همراه و امداد رسان مردم هستند و آموزش های زیادی هم از سوی هیأت و فدراسیون برای علاقمندان و ورزشکاران این بخش صورت گرفته است.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در انتها اظهاراتش خبر از اتفاق جدیدی در ورزش کشور داد و اظهار داشت: به زودی در مراسمی با حضور مسؤلان کشوری با نمادهای «امداد و ایثار» به ورزشکاران اهدا و از رشادت و از خودگذشتگی آنها تقدیر خواهد شد.

منبع: