اعزام تیم فوتسال ناشنوایان به قزاقستان در وضعیت سخت مالی فدراسیون!

فرم نو: تیم زیر 21 سال فوتسال ناشنوایان در حالی عازم قزاقستان شد که فدراسیون با بدهی سنگین دست و پنچه نرم می کند.
مهدی صانعی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی وضعیت تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان جهت شرکت در مسابقات جام جهانی قزاقستان، اظهار داشت: این مسابقات با حضور ۱۰ تیم برزیل، اوکراین، تایلند، قزاقستان، ازبکستان، ایران، عربستان، آذربایجان، عمان و عراق از ۱۲ تا ۲۲ خرداد برگزار می گردد که تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان در شرایطی با حمایت فدراسیون و انجمن عازم این رقابت ها می شود که فدراسیون در وضعیت سخت مالی قرار دارد.
وی اظهار داشت: این تیم ۲ سال پیش در مسابقات جام جهانی مالزی قهرمان شد، البته نسبت به ۲ سال قبل تغییرات زیادی در این تیم به وجود آمده و بیشتر بازیکنان و کادر فنی تغییر پیدا کرده و با ترکیب جدید در جام جهانی قزاقستان شرکت خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان در پاسخ به این پرسش که برای آماده سازی این تیم چند مرحله اردو برگزار شده است، اشاره کرد: ۵ مرحله اردو داشتیم که در ضمن آن از بین ۳۸ ورزشکار دعوت شده به اردو، ۱۲ ورزشکار برای اعزام به مسابقات جام جهانی قزاقستان شناسایی شدند. هدف گذاری بر این است که در دومین حضورمان در جام جهانی از عنوان قهرمانی خود دفاع نماییم.
صانعی از قزاقستان، ازبکستان، اوکراین و برزیل به عنوان سخت ترین حریفان ایران در جام جهانی قزاقستان نام برد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای اعزام این تیم به قزاقستان از نظر اعتباری مشکل داشتید یا خیر؟ اشاره کرد: با مشکلات مالی که فدراسیون با آن دست و پنجه نرم می کند اعزام این تیم به قزاقستان واقعا سخت بود اما با تلاش فدراسیون و حمایت های خوب انجمن فوتسال توانستیم شرایط اعزام فوتسالیست های ناشنوا را به قزاقستان فراهم نماییم.
سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان در آخر با اشاره به جوانگرایی تیم نسبت به ۲ سال گذشته، اشاره کرد: با جوانگرایی که در تیم فوتسال زیر ۲۱ سال انجام شده تلاش بر این است که در آینده پشتوانه های خوبی را برای تیم ملی بزرگسالان داشته باشیم.

منبع: