جامعه ورزش كنار فلسطین است؛ اسبقیان: روز قدس متعلق به تمام آزادگان جهان است

به گزارش فرم نو، محمدشروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: این روز تنها متعلق به جهان اسلام نیست بلکه به تمامی آزادگان دنیا متعلق می باشد.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، محمدشروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: روز جهانی قدس را گرامی می داریم. امروز و سال جاری روز جهانی قدس متفاوت می باشد.
وی تصریح کرد: این روز تنها متعلق به جهان اسلام نیست بلکه به تمامی آزادگان دنیا متعلق می باشد. شاهد جنایت هایی ددمنشانه رژیم منفور صهیونیست در نوار غزه هستیم، همینطور جنایت هایی که به تازگی در کنسولگری ایران در سوریه اتفاق افتاده سبب خشم ملت مسلمان ایران اسلامی و همه آزادخواهیان را برانگیخته کرده و بطور قطع سیلی محکم و دندان شکنی دریافت خواهد نمود.
وی اظهار داشت: این جنایت های اخیر را هم جامعه پرافتخار ورزش کشور با حضور در میدان فلسطین به همراه تمامی مدیران فدراسیون ها قهرمانان و وزیر انقلابی وزارت ورزش محکوم می کند. همه یک صدا فریاد خواهیم زد مرگ بر امریکا، مرگ بر اسراییل خون آشام و رژیم غاصب کودک کش.

منبع: