با حضور ناظمی نگرانی نداریم؛ اسبقیان: تغییرات در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری مثبت است

فرم نو: معاون وزیر ورزش و جوانان اصرار کرد با حضور مازیار ناظمی در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری نگرانی بابت این فدراسیون وجود ندارد.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان امروز جمعه ۱۰ فروردین با حضور در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران با مازیار ناظمی ملاقات و گفتگو کرد.
در این بازدید که دو ساعت به طول انجامید شروین اسبقیان ضمن بازدید از پیست های اتومبیلرانی رانی و موتور کراس و Rc با مربیان و قهرمانان گفت و گو کرد.

بازدید از آکادمی فدراسیون، ملاقات و گفتگو با ورزشکاران، بازدید از پیست آرسی و گفتگو با مسوول کمیته این رشته مهیج، بازدید از پیست های موتورکراس و پارک خدمات پیست ها همچون برنامه های حضور دو ساعته معاون وزیر ورزش و جوانان بود.
اسبقیان بعد از حضور و بازدید از امکانات فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون در وضعیت مناسبی است و اقدامات خوب و مهمی در بخش های قهرمانی و همگانی و عمرانی انجام شده است و شاهد تغییرات مثبت هستیم مسلماً گسترش زیرساخت ها موجب پیشرفت این رشته می شود.
معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: آقای ناظمی خودشان در وزارت ورزش سابقه خوبی دارند، با ورزش قهرمانی و نیز همگانی آشنایی کاملی دارد و یک چهره علمی و فرهنگی در ورزش هستند و با حضورشان در این فدراسیون هیچ نگرانی نداریم.

شروین اسبقیان اضافه کرد: وزارت ورزش و جوانان تمام قد حامی فدراسیون و همه ورزشکاران آنست و امیدواریم بزودی به همراه وزیر ورزش و جوانان در مسابقات ملی این فدراسیون حاضر شویم
معاون وزیر ورزش و جوانان در آخر اظهار داشت: نباید بگذاریم کوچکترین نقطه ضعف کار بزرگ فدراسیون را تخریب کند از آقای ناظمی می خواهم بدون نقصان به حرکت رو به جلو ادامه بدهید.