شکست آلکاراس در دور نخست تنیس پایان فصل

فرم نو: کارلوس آلکاراس اسپانیایی در ادامه نمایش ضعیف خود طی 2 ماه اخیر، اینبار در اولین دیدار مسابقات پایان فصل تنیس مقابل الکساندر زورف آلمانی تن به شکست داد.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، کارلوس آلکاراس مرد دوم تنیس جهان از اسپانیا در اولین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های فینال پایان فصل تنیس مردان در تورین ایتالیا، برابر الکساندر زورف نفر هفتم رنکینگ از آلمان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و متحمل سومین شکست متوالی خود شد.
آلکاراس در ست نخست بعد از آنکه توسط زورف بریک شد به بازی برگشت و در نهایت ست نخست را با حساب ۷ بر ۶ به سود خود به انتها رساند اما در دو ست دیگر با ارائه نمایشی دور از انتظار به ترتیب با نتایج ۶ بر ۳ و ۶ بر ۴ شکست خورد تا نشان دهد همچنان از دوران اوج خود فاصله دارد.
آلکاراس در ادامه رقابت های مرحله گروهی باید به مصاف دنیل مدودف و آندری روبلف هر دو از روسیه برود. مدودف و روبلف در دیگر دیدار این گروه امشب دوشنبه به مصاف هم می روند.
همین طور در دیگر گروه این رقابت ها، نواک جوکوویچ مرد اول تنیس جهان از صربستان در اولین دیدار خود در دیداری نه چندان آسان مقابل هولگر رونه دانمارکی با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.
جوکوویچ با کسب این پیروزی هشتمین صدرنشینی دوران حرفه ای خود در آخر فصل را بدست آورد و جام صدرنشینی پایان فصل را بالای سر برد. اسطوره تنیس جهان همین طور در آستانه رکورد ۴۰۰ هفته صدرنشینی در رنکینگ بالاترین های تنیس قرار گرفت.
همین طور در دیگر دیدار این گروه، یانیک سینر ایتالیایی نیز با نمایشی بی نقص ۲ بر صفر و با نتیجه مشابه ۶ بر ۴ برابر استفانوس سیتسیپاس یونانی به برتری رسید.
جوکوویچ و سینر فردا سه شنبه در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت.

منبع: