ستایش مارتینس از رونالدو

فرم نو: سرمربی جدید تیم ملی فوتبال پرتغال به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را بازیکنی بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال پرتغال در دومین بازی خود با هدایت روبرتو مارتینس اسپانیایی در مقدماتی جام ملت های اروپا به مصاف لوکزامبورگ رفت و با شش گل توانست به پیروزی نائل شود.

سرمربی تیم ملی پرتغال در آخر بازی به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت که موفق شد دبل کند. او اظهار داشت: رونالدو تجربه ای اعجاب انگیز در بازی های ملی دارد. او ۱۹۸ بار با پیراهن تیم ملی فوتبال پرتغال به میدان رفته است و ۱۲۲ گل به ثمر رسانده و از این حیث بی نظیر است و به چنین بازیکنی در ترکیب تیم خود نیاز داریم.

سرمربی پرتغال افزود: یک تیم برای موفقیت به نیمکتی کامل نیاز دارد که ما چنین نیمکتی را داریم؛ بطوریکه هم بازیکنان باتجربه مثل کریستیانو رونالدو، روی پاتریسیو و برناردو سیلوا را داریم و هم بازیکنان جوانی که انگیزه زیادی برای درخشش دارند. تجربه رونالدو هم در بازی و هم در رختکن کمک زیادی به تیم خواهدنمود.

مارتینس در آخر اظهار داشت: به نظرم گل نخوردن یک تیم مهم تر از گل زدن است و خوشبختانه در این بازی هم موفق شدیم که دروازه خودرا بسته نگه داریم و دو گل هم به ثمر برسانیم.

تیم ملی فوتبال پرتغال با شش امتیاز در بالای جدول رده بندی گروه J قرار دارد و اسلواکی هم با چهار امتیاز در رده دوم جای گرفته است.

منبع: