رئال، هالند را به ام باپه ترجیح می دهد

به گزارش فرم نو، به نوشته روزنامه آس اسپانیا باشگاه رئال مادرید بین هالند و ام باپه، مهاجم نروژی را انتخاب خواهد نمود.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید با عنایت به این که کریم بنزما به روزهای پایانی دوران فوتبال خود نزدیک شده، سخت به دنبال انتخاب جایگزینی شایسته برای این بازیکن فرانسوی است.

گزینه مورد علاقه هواداران رئال در سالهای اخیر و بخصوص پس از جدایی کریستیانو رونالدو، کیلیان ام باپه بوده است. این بازیکن سرشناس فرانسوی تابستان سال قبل تا آستانه پیوستن به رئال مادرید پیش رفت اما در نهایت تصمیم گرفت که قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند و در این تیم بماند.

طبق اعلام روزنامه آس، رئال همچنان سخت به دنبال جذب یک مهاجم سرشناس برای تقویت خط حمله خود است. آس نوشت: ام باپه و هالند از بهترین و آماده ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان اند اما قیمت این دو بازیکن بسیار بالاست و رئال حداقل در تابستن ۲۰۲۳ به جذب این دو بازیکن فکر نمی کند.

به نوشته این روزنامه باشگاه رئال مادرید در تابستان ۲۰۲۴ تلاش خواهد نمود که از بین ام باپه و هالند یک بازیکن را جذب نماید که تمایل باشگاه به سمت هالند بیشتر از ام باپه است. تابستان ۲۰۲۴ ام باپه بازیکن آزاد خواهد شد اما هالند با سیتی قرارداد دارد و رقم فسخ قرارداد او ۲۲۰ میلیون یورو است و طبق اعلام روزنامه آس باشگاه رئال علیرغم این رقم فسخ قرارداد سنگین علاقه زیادی به جذب هالند دارد.

این مهاجم نروژی در فصل نخست حضورش در منچسترسیتی عملکرد خیره کننده ای داشته و با اقتدار در بالای جدول بهترین گلزنان قرار دارد؛ هر چند که منچسترسیتی در رده دوم جدول رده بندی ایستاده است.