انتقاد ناگلزمن از کاپپتان بایرن

به گزارش فرم نو، سرمربی بایرن مونیخ پس از تساوی برابر لایپزیگ به انتقاد از کاپیتان تیمش به خاطر اشتباه بدی که داشت پرداخت.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از DAZN”، بایرن مونیخ در حساس ترین بازی هفته شانزدهم رقابت های بوندسلیگا به مصاف لایپزیگ رفت. این بازی برنده نداشت و با تساوی یک بر یک به انتها رسید.

در این دیدار ابتدا بایرن مونیخ توسط چوبو موتینگ به گل رسید اما اشتباه بد کیمیش موجب شد تا بایرن گل تساوی را در دقیقه ۵۳ دریافت کند تا بایرن پس از ۶ پیروزی پی در پی امتیاز از دست دهد.

ناگلزمن در نشست خبری پس از بازی به انتقاد از عملکرد کیمیش، کاپیتان بایرن در این بازی پرداخت و اظهار داشت: کیمیش می توانست روی این صحنه تصمیم بهتری بگیرد. او باید توپ را به دروازه بان می داد یا آنرا دور می کرد اما تصمیم بدی گرفت و موجب شد که دروازه ما باز شود. فکر نمی کردم که کیمیش چنین اشتباهی بکند. به هر حال عمدی در کار نیست و مشکلی وجود ندارد.

او درباره ی این سوال که آیا کاپیتان تیمش به خاطر این اشتباه جریمه می شود؟ اظهار داشت: نمی دانم، فکر نکنم.

ناگلزمن در ادامه به انتقاد از نویر پرداخت که به خاطر اسکی روی یخ مصدوم گردید و کل فصل را از دست داد. او اظهار داشت: این احمقانه است که به عنوان کاپیتان تیم چنین کاری را انجام داد ولی من از نویر خشمگین نیستم و تنها کمی دلتنگ او شده ام. نویر کاپیتان و نفر شماره یک تیم ما بود. می خواهیم در نزدیک ترین زمان او را باردیگر در ترکیب تیم ببینیم.

او درباره ی یان سومر هم اظهار داشت: سومر دروازه بان بسیار خوبی است و با شجاعت بازی کرد. او عملکرد خوبی در اولین بازی با پیراهن بایرن داشت.

بایرن مونیخ با این تساوی ۳۵ امتیازی شد و در بالای جدول رده بندی باقی ماند. لایپزیگ هم با ۲۹ امتیاز در رده سوم قرار گرفت.