حمله باردیگر گری نویل به رونالدو: او دروغ می گوید

به گزارش فرم نو، هم بازی پیشین کریستیانو رونالدو بار دیگر به انتقاد از این بازیکن پرداخت و تصریح کرد که او همواره به دنبال شکستن رکوردهاست.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از بی ان اسپورت، تیم ملی فوتبال پرتغال در بازی نخست خود در جام جهانی توانست با نتیجه سه بر دو برابر غنا به پیروزی برسد.
کریستیانو رونالدو در این بازی در ترکیب اصلی پرتغال به میدان رفت. او یک پنالتی گرفت و آنرا تبدیل به گل کرد و در نهایت هم که عنوان بهترین بازیکن زمین را به دست آورد.
گری نویل، همبازی پیشین کریستیانو رونالدو در منچستر یونایتد بعنوان مفسر این بازی در شبکه بی ان اسپورت شرکت کرد. او پس از بازی از یاسر القحطانی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال عربستان که او هم در استودیو حضور داشت پرسید: امروز خبرها حاکی از این بود که کریستیانو رونالدو می خواهد که راهی لیگ عربستان شود. آیا این درست است؟
قحطانی پاسخ داد: امیدوارم که این اتفاق رخ دهد.
نویل این دفعه اظهار داشت: فضا در عربستان بهتر از منچستر یونایتد است.
نویل در واکنش به این اظهار نظر رونالدو “من دنبال رکوردها نمی دوم بلکه این رکوردها هستند که دنبال من می دوند” با خنده اظهار داشت: او دروغ می گوید. همه آن چه که رونالدو به دنبال آن است شکستن رکوردهاست. او تنها بازیکنی است که دوست دارد در رابطه با جایزهای فردی صحبت کند. همه بازیکنان در رابطه با تیم و موفقیت تیمی صحبت می کنند اما رونالدو در رابطه با جوایز فردی صحبت می کند و این برای همه روشن است.
ستاره پیشین انگلیس ها و شیاطین سرخ در رابطه با بازی پرتغال برابر غنا اظهار داشت: به نظرم پرتغال با شایستگی به پیروزی دست پیدا کرد.