حسین وفایی مقابل مرد شماره ۲ اسنوکر حرفه ای های جهان پیروز شد

فرم نو: در جریان مسابقات اسنوکر قهرمانی انگلستان، حسین وفایی مقابل نفر دوم رنکینگ حرفه ای های جهان پیروز شد و به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد.

به گزارش فرم نو به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، رقابت های اسنوکر قهرمانی انگلستان با حضور ۳۲ ورزشکار راه یافته به این دوره از مسابقات در جریان است و حسین وفایی با درخشش در مقابل مارک سلبی راهی دور بعدی رقابت ها شد.
حسین وفایی نماینده اسنوکر کشورمان در این رقابت ها از ساعت ۲۲: ۳۰ شب گذشته سه شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱ در اولین گام با مارک سلبی نفر دوم رنکینگ اسنوکر حرفه ای ها رو به رو شد و در جدالی حساس و در یک بازی برتر موفق شد حریف قدرتمند انگلستانی خودرا با نتیجه ۶ بر ۴ شکست دهد تا به جمع ۱۶ نفر برتر مسابقات راه پیدا کند.
وفایی در مرحله انتخابی این مسابقات نمایندگان پاکستان و انگلستان را با نتیجه ۶ بر ۴ شکست داد تا جواز حضور در رقابت های قهرمانی انگلستان را کسب کند.
این مسابقات بعد از قهرمانی جهان دومین مسابقه مهم دنیای اسنوکر می باشد که مرحله اصلی آن با حضور ۳۲ ورزشکار برگزار می شود و حسین وفایی از جمهوری اسلامی ایران در آن حضور دارد. وفایی روز پنجشنبه ساعت ۲۳ با جک لیزووسکی در جمع ۱۶ نفر برتر این رقابت ها به میدان خواهد رفت.

منبع: