نیمار: مسی همچنان مسی است

به گزارش فرم نو ستاره برزیلی پاری سن ژرمن براین باور است که مسی مثل سابق آماده و سرحال است و می تواند در هر بازی سرنوشت ساز ظاهر شود.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از آمازون، پاری سن ژرمن با درخشش نیمار و مسی قهرمانی در سوپر جام فرانسه را به دست آورد. تیم پاریسی که به مصاف نانت رفت توانست با 4 گل به پیروزی برسد. نیمار شب درخشانی را پشت سرگذاشت. او دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل زیبا هم به مسی داد تا بیشترین نقش را در قهرمانی تیمش داشته باشد.
او پس از بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادیم. باید به همه تیم تبریک گفت. پیروزی در این بازی سبب می شد که ما یک جام به دست آوریم و به همین خاطر نهایت تلاش خویش را برای پیروز شدن به کار گرفتیم. به آنچه که شایسته آن بودیم دست پیدا کردیم. با شایستگی به قهرمانی در سوپر جام دست پیدا کردیم و امیدوارم که در دیدارهای بعدی هم خوب ظاهر شویم.
او درباره عملکرد مسی پس از یک فصل نه چندان خوب با پاری سن ژرمن اظهار داشت: فصل بد مسی؟ من چنین چیزی را باور نمی کنم. مردم زیاد حرف می زنند. بعضی می گویند که مسی فصل خوبی را پشت سرنگذاشت اما من چنین چیزی را قبول ندارم. مسی همچنان مسی است و می تواند در هر بازی سرنوشت ساز ظاهر شود. من در کنار مسی هستم و هر روز او را می بینیم و عملکردش را زیر نظر دارم. مسی، مسی است و همواره هم مسی باقی خواهد ماند؛ بازیکنی که همواره نتایج را تغییر می دهد و سرنوشت ساز ظاهر می شود.
این مهاجم برزیلی در انتها اظهار داشت: امیدوارم که در بازی های بعدی هم این گونه مقتدرانه ظاهر شویم و فصل را به بهترین نحو به پایان برسانیم. اگر حال نیمار، مسی و ام باپه خوب باشد حال پاری سن ژرمن هم خوب خواهد بود (باخنده).
پاری سن ژرمن فصل قبل نتوانست عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد و به همین خاطر انتقادهای زیادی از مسی و نیمار شد. هواداران تیم پاریسی امید زیادی دارند که با تغییر کادر فنی در فصل پیش رو عملکرد بهتری داشته باشند.

منبع: