لواندوفسكی: سخت ترین تصمیم زندگی ام را گرفتم

به گزارش فرم نو مهاجم جدید بارسلونا انتقال به این تیم اسپانیایی را سخت ترین تصمیم زندگی خود عنوان نمود. او امیدوار است که روزهای خوبی را با پیراهن آبی اناری ها تجربه کند.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از بیلد، سرانجام پس از کش و قوس های زیاد، روبرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ جدا شد تا پیراهن بارسلونا را برتن کند.
این بازیکن لهستانی در ۸ سالی که با پیراهن بایرن بازی کرد عملکرد خیره کننده ای داشت و رکوردهای زیادی را به نام خود به ثبت رساند.
او درباره انتقال به بارسلونا اظهار داشت: این سخت ترین تصمیم زندگی ام بود. من تاریخ درخشانی را با بایرن به ثبت رساندم و الان نوبت حضور در یک تیم جدید است. هیچگاه نمی توانم بایرن را فراموش کنم چون که این تیم بخش بزرگی از زندگی ام است.
لواندوفسکی در ۳۷۵ بازی که برای بایرن مونیخ به میدان رفت توانست ۳۴۴ گل به ثمر برساند.
او افزود: جدایی از بایرن مونیخ اصلا آسان نبود و استرس زیادی را به من وارد کرد با این وجود نهایت تلاش خویش را به کار گرفتم که تعطیلات آرامی را در کنار خانواده ام پشت سر بگذارم. من دوست داشتم که حضور در یک لیگ دیگر را تجربه کنم. اگر سال جاری این کار را انجام نمی دادم دیگر فرصتی برای من باقی نمی ماند. حضور در تیم های بزرگی مانند بارسلونا یک فرصت بزرگ است که شاید در طول عمر یک بازیکن تنها یک مرتبه تکرار شود.
لواندوفسکی درباره دیدارش با ژاوی در اسپانیا اظهار داشت: ما دیدار کوتاهی داشتیم اما خیلی زود بین ما صمیمیت به وجود آمد. او اظهار داشت که منتظر من در بارسلونا است. من به ژاوی قول دادم که روزهای خوبی را با هم تجربه خواهیم کرد. او برنامه ای روشن برای بازگرداندن بارسلونا به روزهای خوب دارد. بارسلونا فصل سختی را تجربه نمود اما امکانات این تیم باورنکردنی است و می تواند باردیگر به اوج برگردد. به نظرم باشگاه در راه درستی گام برمی دارد. اهداف من با بارسلونا روشن است. می خواهم با این تیم جام کسب کنم و افتخارات زیادی به دست آورم.
او در انتها اظهار داشت: به نظرم هم بایرن مونیخ و هم من از این انتقال راضی هستیم. بایرن مبلغ زیادی را به دست آورد و من هم به چیزی که می خواستم دست پیدا کردم. راه طولانی و سختی برای این انتقال طی شد اما در نهایت آخر خوبی داشت.

منبع: