لیائو: دوست دارم فصل را با یک قهرمانی تمام کنم

فرم نو: رافائل لیائو از کریستیانو رونالدو بعنوان یکی از الگوهای خود نام برد و اظهار داشت که میلان اشکرینیار سخت ترین مدافعی است که در سری آ با او روبه رو شده است.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، رافائل لیائو، وینگر ۲۲ ساله پرتغالی فصل فوق العاده ای را زیر نظر استفانو پیولی سپری می کند و در ۴۰ بازی در تمامی رقابت ها ۱۳ گل به ثمر رسانده و ۹ پاس گل داده است. باشگاه حالا امیدوار است که قراردادی جدید با او منعقد کند برای اینکه قرارداد فعلی وی در سال ۲۰۲۴ تمام می شود.
او در پاسخ به این پرسش که آیا در میلان خوشحال است یا خیر اظهار داشت: بله من اینجا خوشحالم. فصل خوبی را در میلان داشتم و دوست دارم فصل را با یک قهرمانی تمام کنم و جام را به دست بیاوریم. مهم نیست گل بزنم یا خیر بلکه کسب جام قهرمانی اهمیت زیادی دارد.
لیائو در پاسخ به این پرسش که الگوهای دوران ورزشی او چه کسانی هستند؟ اظهار داشت: رونالدو، ام باپه، نیمار، رونالدینیو و ابراهیموویچ الگوهای من هستند. اگر در مورد زلاتان صحبت نکنم، مرا خواهد کشت.
وینگر میلان فاش کرد که رویارویی با کدام بازیکن در سری آ برایش مشکل تر بوده است. در همین رابطه لیائو اظهار داشت: میلان اشکرینیار که در این اینتر ایتالیا بازی می کند سخت ترین مدافعی است که در سری آ با او روبه رو شده است.
او در آخر صحبت هایش اظهار داشت: بزرگ ترین رویای من قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.
لیائو به قهرمانی اسکودتو با میلان نزدیک است، میلان تنها باید روز یک شنبه آتالانتا را شکست دهد تا نخستین قهرمانی خودرا در یک دهه اخیر کسب کند. دیدار حساس دو تیم فردا یک شنبه در سن سیرو برگزار می گردد و باید دید میلان می تواند به انتظار طولانی مدت هواداران خود برای قهرمانی در لیگ اختتام دهد یا خیر.

منبع: