علی كریمی: دوست داشتم گروه ایران قوی تر باشد

بازیکن و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: شخصا دوست داشتم گروه ایران در جام جهانی قطر قوی تر باشد.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، علی کریمی در مورد ارزیابی اش از گروه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: تمام تیم هایی که به جام جهانی می آیند خیلی زحمت می کشند. آنها با برنامه ریزی آمده اند و خودشان را آماده می کنند.
وی اضافه کرد: برداشت من این است که تمام فوتبال دوستان از این قرعه ایران خوشحال هستند ولی شخصاً دوست داشتم گروه ما قوی تر باشد. ما شرایط و سعادتش را نداریم بازی های تدارکاتی خوبی با تیم های بزرگ دنیا انجام بدهیم و فقط در جام جهانی می توانیم با آنها بازی نماییم که این دفعه فقط انگلیس است.
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: البته انگلیس در مقایسه با دیگر قدرت های فوتبال جهان زیاد قدرت محسوب نمی شود! شخصاً دوست داشتم تیم های بهتری در گروهمان بودند. این برای ما یک پوئن مثبت دارد چون بلافاصله پس از جام جهانی، مسابقات جام ملت های آسیا را داریم و این می تواند بازی های تدارکاتی خوبی برای آن رقابت ها باشد.
کریمی در انتها اظهار داشت: امیدورم تیم ملی با برنامه ریزی و بازی های تدارکاتی خوب با آمادگی کامل به جام جهانی برود و صرفنظر از نتیجه، بازی هایی انجام بدهد که تمام مردم کشور خوشحال بشوند.