سرمربی سابق در مسئولیت مهمتر؛ حکم سجادی برخلاف ادعای دبیر فدراسیون

فرم نو: حکم وزیر ورزش برای کاوه صدقی و تایید جایگاه او بعنوان نماینده منتخب باشگاه ها، پایانی است برای اختلاف نظرهای به وجود آمده در مورد این مربی اسکیت و حضورش در فدراسیون بعنوان عضو هیات رئیسه.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، شروع به کار فدراسیون جدید اسکیت با ریاست مجید هنرجو برای تعدادی از اعضای خانواده این رشته با حواشی همراه شد همچون کاوه صدقی ملی پوش پیشین اسکیت که طی سالهای قبل کارهای خودرا بعنوان مربی گسترش داد.
کاوه صدقی با فدراسیون قبلی اسکیت و طبق حکمی که از جانب رییس وقت فدراسیون دریافت کرده بود بعنوان رییس انجمن اسکیت، عضو کمیته فنی و سرمربی تیم ملی همکاری داشت اما پس از انتخابات سال قبل از مسئولیت های داخلی خود کناره گیری کرد این در حالی بود که وی در مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکیت بعنوان نماینده باشگاه ها صاحب رای شده بود.
انتخابات فدراسیون اسکیت ۲ بهمن ماه انجام شد که طی آن مجید هنرجو بعنوان رییس منتخب اعضای مجمع معرفی گردید. در همان انتخابات و در رای گیری برای تعیین ترکیب اعضای هیات رئیسه، کاوه صدقی با ۴۵ رای بعنوان نماینده باشگاه های منتخب ورزشی معرفی گردید.
با این حال و پس از اعلام استعفای کاوه صدقی از مسئولیت های داخلی فدراسیون، اینطور عنوان شد که وی از عضویت در هیات رئیسه کناره گیری کرده است و همین مسئله جرقه برخی اختلاف نظرها و سوتفاهمات را به وجود آورد.
در واکنش به این مسئله، کاوه صدقی اصرار کرد که فقط از ریاست انجمن، هدایت تیم ملی و عضویت در کمیته فنی کناره گیری کرده است و کماکان عضو هیات رئیسه است. ضمن این که اگر قصدی برای این کناره گیری داشته باشد باید آنرا به مجمع اعلام نماید.
مسئولان فدارسیون اسکیت اما زیر بار این مساله نرفتند و حتی حمیدرضا بخارایی دبیر فدراسیون اینطور عنوان کرده که « کاوه صدقی طی نامه ای رسمی و با میل خود از تمامی مسئولیت هایش در این فدراسیون استعفا داد. این درخواست کتبی بعد از بررسی توسط ریاست فدراسیون، مورد پذیرش قرار گرفت.»
بعد از این کش و قوس موضوع مسکوت باقی ماند تا روز ۶ اردیبهشت که حمید سجادی وزیر ورزش با صدر حکمی عضویت کاوه صدقی در هیات رئیسه فدراسیون اسکیت را تایید نمود و او را بعنوان «نماینده منتخب باشگاه های ورزشی فدراسیون اسکیت» منصوب نمود.
طبق اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی، نماینده منتخب باشگاه ها همچون نماینده هیات های استانی عضو هیات رئیسه هستند.

متن حکم حمید سجادی برای عضویت کاوه صدقی در هیات رئیسه فدراسیون اسکیت

منبع: