تمجید تایسون فیوری از حبیب نورماگمدوف روس

تایسون فیوری، حبیب نورماگومدوف را به علت خداحافطی از ورزش در اوج ستود.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از راشاتودی، حبیب نورماگومدوف مدت کوتاهی بعد از دفاع از عنوان سبک وزن خود در UFC در مقابل جاستین گیتجه آمریکایی در ابوظبی با رکورد شکست ناپذیر ۲۹ برد و بدون باخت از هنرهای رزمی ترکیبی کنار رفت. او تابحال در مقابل پبشنهادهای مالی گزاف برای بازگشت به این رشته خودداری کرده است.
فیوری که در رده های حرفه ای هم شکست ناپذیر است عملکرد این ورزشکار رشته هنرهای رزمی ترکیبی را ستود و اظهار داشت: حبیب بهترین کار ممکن را انجام داد. آمد و همه مبارزات را برد و در بهترین زمان ممکن در اوج کنار رفت.
حبیب نورماگمدوف، مبارز شکست ناپذیر رشته هنرهای رزمی ترکیبی توانست در ابوظبی امارات بیست و نهمین پیروزی خویش را هم در بیست و نه مبارزه در این رشته به دست بیاورد. با این وجود خبر خداحافظی او شوک بزرگی به این ورزش زد. حبیب که با پای چپ مصدوم و دو انگشست شکسته وارد قفس شده بود، پس از مبارزه به روسیه برگشت تا در بیمارستان بستری شود.
فیوری هم از بزرگان بوکس سنگین وزن جهان است. کمربند قهرمانی دبلیو بی سی در اختیار این بوکسور بریتانیایی است. با وجود تمام صدمه های وارد آمده به دئانتی وایلدر، ملقب به بمب افکن برنزی، بلافاصله به منظور بازپس گیری کمربند قهرمانی خود تقاضای ریمتچ (بازی مجدد) کرد و باید دید این مبارزه در چه زمانی برگزار می گردد.

منبع: