اینتر گوسنس را از آتالانتا به خدمت گرفت

روبین گوسنس در آینده برای اینترمیلان بازی خواهد نمود. همان گونه که قهرمان ایتالیا عصر پنجشنبه تایید نمود با آتالانتا برگامو بر سر انتقال این ملی پوش آلمانی به توافق رسید.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی تلگراف، روبین گوسنس، بازیکن ملی پوش آلمانی به تیم اینتر ایتالیا پیوست. گوسنس در ابتدا به صورت قرضی به باشگاه جدیدش می پیوندد. در انتها فصل جاری بندی اعمال خواهد شد که اینتر را ملزم می کند در صورت رعایت شرایط خاص این بازیکن را خریداری کند.

طبق گزارش رسانه ها، هزینه انتقال با احتساب هر گونه پاداش پرداختی باید تقریباً ۲۵ میلیون یورو باشد. اینتر جزئیات بیشتری از این قرارداد عرضه نکرد. رسانه های ایتالیایی پیش از این به نقل از مشاور گوسنس گفته بودند که این انتقال قطعی شده است.

اما گوسنس برای نخستین ماموریتش برای باشگاه جدیدش باید کمی بیشتر صبر کند. این بازیکن ۲۷ ساله در سپتامبر گذشته در بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل یانگ بویز برن گرفتار صدمه دیدگی شدید عضلانی شد. بعد از انتقال از هراکلس آلملو به سری آ در تابستان ۲۰۱۷، او ۱۵۷ بازی برای آتالانتا انجام داد و ۲۹ گل به ثمر رساند و ۲۱ پاس گل داد.

او از نخستین بازی خود در سپتامبر ۲۰۲۰ تابحال ۱۳ بازی بین المللی برای تیم ملی آلمان انجام داده است و همینطور بخشی از تیم آلمان در مسابقات قهرمانی اروپا سال قبل بود.

منبع: