نفرات برتر مسابقات تیراندازی با كمان استان مركزی عرضه شدند

معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی اظهار داشت: مسابقات تیراندازی با کمان استان مرکزی با شناخت نفرات برتر از ۲ رشته کامپاند و ریکرو در اراک به پایان رسید.

میهن علی بخشی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: مسابقات تیراندازی با کمان استان مرکزی به مسافت ۵۰ و ۷۰ متر در ۲ رشته کامپاند آقایان و بانوان و ریکرو آقایان با رعایت پروتکلهای بهداشتی در اراک برگزار گردید.
وی اضافه کرد: رقابت ها در آکادمی تیروکمان استان مرکزی در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک پیگیری شد، که در نهایت در رشته کامپاند بانوان مریم مرادی مقدم، شهربانو باجلان و اکرم سادات حسینی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی افزود: در رشته کامپاند آقایان مجید خصالی، محمدرضا غفاری و شایان غزنوی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند و در رشته ریکرو آقایان هم عباسعلی خسروی مقام نخست را به دست آورد و رضا مقیمی و محمد قلی زاده به ترتیب دوم و سوم شدند.
علی بخشی بیان نمود: عمادکمره ای، آرش قاسمی (سر داور)، سارا نظام آبادی، زاهد رضایی و خیراندیش، داوری این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند.