شروین اسبقیان: جامعه ورزش حضور میلیونی در انتخابات ۲۸ خرداد خواهند داشت

به گزارش فرم نو رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین اظهار داشت: جامعه ورزش حضور میلیونی در انتخابات 28 خرداد خواهند داشت.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، شروین اسبقیان رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین طی پیامی از ملت شهید پرور ایران به ویژه جامعه ورزش کشور برای حضور پرشور و گسترده در انتخابات ۱۴۰۰ دعوت کرد. متن این پیام به شرح زیر است:
«ملت بزرگ و شریف ایران، با صلابت و شجاعت برای حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه در صحنه های مهم تاریخی حضور داشته است تا در سایه همبستگی با ارزش های الهی و در امتداد رهنمودهای مقام معظم رهبری از امنیت و آرامش جمهوری اسلامی ایران صیانت نماید.
مردم شهید پرور ایران در طول چهار دهه حاکمیت مردم سالاری دینی، همه ارکان نظام را با رای خود تعیین کردند و در هر انتخابات با حضور گسترده به جهانیان نشان دادند که بر آرمان ها و اهداف خود پایدار هستند.
روز جمعه ۲۸ خرداد ماه نیز، ملت شریف ایران به ویژه جامعه ورزش کشور همانند گذشته با حضور میلیونی خود در پای صندوق های رای ثابت خواهند کرد تا همیشه پای عشق و تعهد خود به رهبر فرزانه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
اکنون از تمامی مردم آگاه، فهیم و همیشه در صحنه دعوت می نمایم تا با حضور پر شور و شعور خود در انتخابات، تجدید میثاقی با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبر فرزانه و شهدای گرانقدر انقلاب داشته باشند.

منبع: