تیرانداز گیلانی فینالیست رقابت های قهرمانی اروپا شد

به گزارش فرم نو سجاد پور حسینی تیرانداز گیلانی در ماده تپانچه بادی آقایان با شکست حریف ایتالیایی راهی فینال شد.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، «سجاد پور حسینی» تیرانداز گیلانی تیم ملی ایران در ماده تپانچه بادی آقایان مسابقات قهرمانی اروپا با شکست حریف ایتالیایی و با کسب امتیاز ۵۷۹ امتیاز راهی فینال شد.
همچنین جواد فروغی تیرانداز المپیکی ایران هم با کسب ۵۸۸ امتیاز توانست با راهیابی به فینال توانست بالاترین امتیاز را کسب کند.
در ماده تپانچه بادی بانوان نیز، «گلنوش سبقت الهی» با ۵۸۶ امتیاز بعنوان نفر اول راهی فینال شد بالاترین امتیاز را به دست آورد و «هانیه رستمیان» با ۵۷۶ امتیاز از نفر هشتم مرحله مقدماتی نماینده کشور بلاروس با ۵۷۴ امتیاز رکوردی بالاتر را ثبت نمود.
در ماده تفنگ بادی بانوان، «آرمینا صادقیان» با ۶۲۹.۸ امتیاز و «فاطمه کرم زاده» با ۶۲۸.۷ امتیاز در مقایسه با نماینده اسلوانی با ۶۳۰.۸ بعنوان نفر اول و نماینده روسیه با ۶۲۷.۹ بعنوان نفر هشتم راهی فینال شدند نتیجه مطلوبی را ثبت کردند.
در این ماده «مه لقا جام بزرگ» و «نجمه خدمتی» به ترتیب ۶۲۳.۹ و ۶۲۲.۴ امتیاز را کسب کردند.
در آخر ماده تفنگ بادی آقایان نیز، «مهیار صداقت» و «پوریا نوروزیان» با ۶۲۶.۵ و ۶۲۱.۶ امتیاز در مقایسه با نماینده روسیه با ۶۳۱.۸ بعنوان نفر اول و نماینده جمهوری چک با ۶۲۷.۱ امتیاز بعنوان نفر هشتم فینال به کار خود آخر دادند.

منبع: