لیگ برتر فوتسال زنان ماجرای توپی كه از تور دروازه گذشت اما گل نشد!

فرم نو: سرمربی تیم فوتسال زنان سایپا می گوید پاره بودن تور دروازه موجب شد تا داور گل سالم بازیکن این تیم مقابل هیات فوتبال رودان را مردود اعلام نماید.

یاری در مورد مردود اعلام شدن گل نسترن مقیمی توسط داور مسابقه در هفته دهم لیگ برتر فوتسال زنان و مقابل هیات فوتبال رودان به ایسنا اظهار داشت: کمتر از دو دقیقه به انتها بازی در حال پاورپلی بودیم که نسترن مقیمی گل بسیار زیبایی زد اما متاسفانه تیم داوری آنرا ندید. تور دروازه پاره بود و داوران پیش از مسابقه آنرا چک نکردند بنا بر این زمانی که توپ وارد دروازه شد از قسمت پارگی تور به پشت دروازه رفت. فیلم مسابقه را برای کمیته داوران فرستاده ایم. البته نتیجه چهار بر صفر یا پنج بر صفر فرقی به حال ما ندارد اما اگر به این علت دنبال احقاق حق خود هستیم که مقیمی در جایگاه دوم گلزنان لیگ قرار دارد و دلمان می خواست گل سالم او پذیرفته شود. امیدوارم کوبل داوری در آینده دقت بیشتری داشته باشند.

سرمربی سایپا به برتری چهار بر صفر تیم خود مقابل هیات فوتبال رودان در هفته دهم لیگ برتر به اشاره نمود و اظهار داشت: شرایط تیم ها در نیم فصل دوم بهتر شده است، تعدادی از تیم ها بازیکن جدید جذب و به تجربه لازم دست پیدا کرده اند. علاوه بر این باتوجه به گذشت چندین هفته از مسابقات به هماهنگی بهتری رسیده اند. رودان هم که در فصل جاری به لیگ برتر صعود کرده است، تیم خوبی است و تنها باخت بد آن مقابل تیم ما در نیم فصل اول بود. پس از آن باخت که شاید بیشتر به سبب خستگی راه بود تیم های کرمان، شهروند ساری و شیراز را شکست دادند و با اختلاف یک گل مقابل نامی نو شکست خوردند. به نظرم یکی از تیم های خوب لیگ است و چند بازیکن باکیفیت هم دارد.

او در مورد شرایط تیم سایپا بیان کرد: در بالای جدول قرار داریم. خوشبختانه پس از چند هفته بازیکنان مصدم ما برگشته اند و الان لطمه دیده ای نداریم. هم اکنون شرایط تیم خوب است، سه هفته دیگر مسابقه داریم و پس از آن برای مرحله دوم آماده می شویم.

یاری در مورد برگزاری مرحله دوم مسابقات اظهار داشت: مقرر است مرحله دوم بصورت دوره ای اجرا شود. ای کاش پلی آف بود چون مسابقات طولانی می شود.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4

منبع: