كناره گیری سمیرا زرگری از هدایت تیم ملی اسكی زنان

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین زنان ایران به سبب اینکه بگفته خودش، ˮمورد بی احترامی و آزار برخی افراد حاضر در اسکی قرار گرفتهˮ از هدایت تیم ملی کناره گیری کرده است.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، سمیرا زرگری سرمربی تیم اسکی زنان ایران از تیم ملی جدا شد. او که مدتی پیش بدلیل ممنوع الخروجی نتوانست در مسابقات قهرمانی جهان ایتالیا تیم ملی را همراهی کند، حالا هم می گوید “توسط برخی افراد حاضر در اسکی مورد بی احترامی قرار گرفته” و برای سلامتی اش تصمیم گرفته مدتی از فضای اسکی دور شود.

زرگری در گفت و گو با ایسنا به تصمیم خود برای جدایی موقت از تیم ملی اشاره و بیان کرد: در جریان مرحله اول لیگ اسکی آلپاین در پیست برخی افراد خیلی به من تهمت زدند و توهین کردند. بنظر می رسد دنبال این هستند که من را اذیت کنند و از کار بیندازند اما به کارم ادامه می دهم. البته از تیم ملی کنار می روم چون ورزشکاران را هم اذیت می کنند و اعصاب آنها را هم بهم ریخته اند.

او ادعا کرد: روز مسابقه نیم ساعت در ورودی پیست راهم ندادند و معطل شدم، بنا بر این دیرتر به مسابقه رسیدم. علاوه بر این در خط شروع نیز برخی توهین می کردند و در خط اختتام هم فحش می دادند، حتی در جلسه و در حضور رئیس فدراسیون اسکی توهین کردند. در شان من نیست که کنارشان کار کنم.

سرمربی تیم ملی زنان با اعلان اینکه جو اسکی خیلی بد شده و نبودن بهتر از بودن است، اشاره کرد: شاگردان نوجوان و جوان زیادی دارم که این حرف ها را می شنوند و اصلا درست نیست. ۵-۶ نفر هستند که بقیه را هم بدنام می کنند، در صورتیکه پیشکسوتان و مربیان زیادی هر روز به من زنگ می زنند و حمایتم می کنند. البته آقای نظریان مدیر لایقی است و می تواند فضا را درست کند.

او بدون آنکه به هویت این افراد اشاره ای داشته باشد، اظهار داشت: نمی دانم هدف اصلی آنها چیست؟ اما این افراد از قدیم خیلی ها را اذیت کرده اند.