لیگ برتر بسكتبال زنان بیك لیك لی: یك قدم تا قهرمانی لیگ فاصله داریم

به گزارش فرم نو نیکا بیک لیک لی می گوید تیم مهرام از ابتدا با هدف قهرمانی در لیگ برتر شرکت کرده است و برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی متمرکزی را انجام می دهد.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، تیم بسکتبال زنان مهرام با پیروزی مقابل پالایش نفت آبادان در دو دیدار رفت و برگشت نیمه نهایی راهی فینال شد تا برای کسب عنوان قهرمانی لیگ با گروه بهمن رقابت کند.

نیکا بیک لیک لی، مربی مهرام بعد از صعود به فینال اظهار داشت: مسابقه خوبی بود. تلاش کردیم مسابقه را مدیریت نماییم، هدفمان هم این بود که هیجان زده بازی نکنیم. تمرکزمان در این دیدار روی دفاع و دریافت گل های کمتر بود.

او اضافه کرد: از عملکرد شاگردانم راضی هستم، همه جنگیدند. در این دیدار با ۶ نفر از بازیکنان با تجربه مان کار کردیم. معتقدم که می توانیم بهتر از این باشیم و توانایی ما حداقل ۲۰ تا ۳۰ درصد بیشتر از بازی امروز است.

بیک لیک لی در مورد هدف تیم مهرام در لیگ بسکتبال زنان اظهار داشت: تمرکزمان از روز اول قهرمانی در لیگ بود و تلاش کردیم مرحله به مرحله جلو برویم. هم اکنون نزدیک هستیم و یک قدم تا قهرمانی داریم. در این دو هفته متمرکزتر برنامه ریزی می نماییم تا به هدف خود برسیم. امیدوارم با قهرمانی خستگی از تن بازیکنان ما بیرون برود.

تینا عیسائیان: آماده قهرمانی هستیم

تینا عیسائیان بازیکن مهرام هم پس از این مسابقه بیان نمود: همه بازیکنان مهرام خیلی خوب بازی کردند. ما راهی فینال شدیم که باید با گروه بهمن رقابت نماییم. گروه بهمن تیم خوبی است اما ما آماده هستیم که قهرمان لیگ برتر شویم.