با حضور وزیر ورزش؛ وزارت ورزش از بانوان فعال در حوزه ورزش زنان تجلیل نمود

فرم نو: وزارت ورزش در مراسمی که با حضور وزیر ورزش انجام شد از بانوان فعال در حوزه ورزش تجلیل نمود.

به گزارش فرم نو به نقل از مهر، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) وزارت ورزش امروز مراسمی با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش در آکادمی ملی المپیک برگزار کرد تا از فعالان حوزه ورزش زنان تجلیل کند،
در این جلسه جمشید تقی زاده معاون پارلمانی و حقوقی وزیر ورزش، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و مهین فرهادی زاد معاون امور بانوان وزارت ورزش حضور داشتند.
مهین فرهادی زاد معاون امور بانوان در این مراسم اظهار داشت: باتوجه به فاکتورهای فعالیت در فدراسیون، زنان هم اعتبار خاص خودرا داشته باشند. در اساسنامه فدراسیون های ورزشی تغییراتی را لحاظ کردین که بیشترین منفعت در جهت تقویت ورزش زنان است.
وی اضافه کرد: ۶ سهمیه المپیک و ۱۰ سهمیه پارالمپیک تا حالا کسب شده و امیدواریم در مسابقات آینده با تعداد بیشتری در بازی های توکیو حضور پیدا نماییم. ما همین طور چند کرسی مهم داریم که باید به کرسی نایب رییس کاراته در فدراسیون جهانی، کانوپولو و بدمینتون اشاره نمود.
ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان در مراسم امروز عنوان کرد: وزارت ورزش از اندک وزارتخانه هایی است که ۲ معاون زن دارد که این نگاه ویژه به مدیران زن است.
در اختتام مراسم از بهترین ورزشکاران، نواب رئیس و برخی پیشکسوتان تجلیل شد.
مهری خرازی پیشکسوت والیبال، سیما لیموچی پیشکسوت تنیس روی میز، بهار بهرامی نایب رییس اسبق وزنه برداری، مریم مشت زن نایب رییس اسبق هندبال، ناهید مرشدی نایب رییس سابق روستایی نفرات برتر پیشکسوتان بودند.

تجلیل وزیر ورزش از زینب حاجی حسینی خبرنگار خبرگزاری مهر
در این مراسم همین طور از نمایندگان فعال رسانه ها در حوزه ورزش خبرنگاران تجلیل شد. زینب حاجی حسینی خبرگزاری مهر، بهاره محمدی خبرگزاری فارس، انسیه بحری و انسیه ورزنده از واحد مرکزی خبر، گلی سفیدزاده از ایرنا، معصومه کیانی از تسنیم و ظریفه ملک پور از ایسنا مورد تجلیل قرار گرفتند.